Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » December 15-től felvettek...

December 15-től felvettek dolgozni. A problémám az, hogy egy napot sem tudtam ledolgozni a hónapból, mivel a gyermekem beteg lett és otthon kell vele lennem. Ilyenkor jár fizetés vagy nem? Azt mondták nem jár semmi, de nekem ez nem tiszta.

Figyelt kérdés

2022. dec. 28. 21:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Munkáltatóként mondom, iszonyú nagy döntés felvenni valakit. Mi nem vagyunk nagyok, szóval minimum! bruttó 5-600 ezer Ft nem az az összeg, ami csak úgy jön. Ha felveszünk valakit, van egy terv, hogy miben tud nekünk segíteni és ezért fizetünk. Én megértem a váratlan helyzeteket, de ezeket szerintem korrekt módon lehet előre tisztázni, maximum felajanljuk a home office lehetőséget. A leírtakból nekem az jön le, hogy képtelen vagy megfelelni az elvarasoknak, akkor is, ha ez önhibádon kívül történt. Én maximum méltányosság alapon állnék az ügyhöz, de hosszú távon valószínűleg nem számítanék rád.
2022. dec. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
21-es jól irja. En egy 300 fős cégnél dolgozok, nem Hr-es pozicioban de erősen kapcsolatban vagyok velük. Probal a cég mindig megertő, türelmes lenni de meg kell erteni a masik oldalt is. Csak akkor tudnak barkivel is szamolni ha ő stabilan ott van. Az ő szempontjukbol mindegy, hogy kamubol vagy nem kamubol hiányzik valaki. Nincs ott, nem tud értéket termelni.
2022. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen munkáltató lehetsz, de az is eszedbe juthat, hogy nem lehet mindent home officeba csinálni. Egyébként minden rendeződött, holnap megyek dolgozni.
2023. jan. 1. 10:15
 24/25 anonim ***** válasza:

"Egyébként minden rendeződött, holnap megyek dolgozni."


Remek. :)

2023. jan. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy nem lehet mindent home officeban csinálni, de azért kicsit próbáld aterezni a 21es hozzászólást. Ha ez nem sikerül, akkor bizonyára fogsz találni alacsonyabb elvarasu munkákat.
2023. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!