Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az rossz jel, ha rövid egy...

Az rossz jel, ha rövid egy állásinterjú?

Figyelt kérdés
Kb 10-15 percet beszélgettünk

2023. jan. 5. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk ennyi informaciobol? Ha takaritonak jelentkeztel, vagy mondjuk tobb koros interju folyamat elso bemutatkozo beszelgetese volt a recruiterrel, akkor pl. nem.
2023. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.
2023. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bank, ügyfélreferens állás
2023. jan. 6. 01:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány körös beszélgetés és milyen volt a hangulat. Hogyha egy körös az egész és bérről nem volt szó, valószínűleg rossz előjel.
2023. jan. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt a 15 perc alatt? Miről beszélgettetek? Ki interjúztatott? Hányadik kör volt ez erre az állásra? Nagyon nem mindegy, így nehéz véleményt alkotnunk :)
2023. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül
2023. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tudtommal csak egykörös.

Kérdezték a végzettséget, hogy mi tetszik a cégben, miért akarok ide jönni. Beszéltek a fizetésről, kérdezték a bérigényt, mondták, hogy van bejárási támogatás. Kérdezték hogy van e autóm.


Ketten interjúztattak, egy férfi és egy nő, de a nő nem kérdezett semmit, csak mosolygott.


Ez egy kis iroda, 3-an dolgoznak itt összesen

2023. jan. 6. 12:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit mondtál bérigénynek?
2023. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kis cégnél tényleg nincs értelme több kört futni, hiszen kvázi mindenkivel megismerkedsz. Lehet ők olyanok, hogy nem akarnak órákat beszélgetni, csak a legfontosabb pontokat egyeztetni. Még mindig jobb, mint a "mi az 5 legjobb/ legrosszabb tulajdonságod?" Vagy "milyen állat lennél?" csodás kérdésekkel húzni a drága időt. Nekem egyszer egy HR asszisztens diákmunkára volt 10 perc az interjú azzal a két emberrel, akikkel a legtöbbet dolgoztam együtt (szerintem csak azt nézték, hogy mennyire vagyok team fit, milyen a kisugárzásom), és felvettek. Mikor jeleznek vissza?
2023. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha betanitott droidmunkarol van szo (mindegy, hogy szellemi vagy fizikai), akkor siman elofordulhat, hogy nincs szukseg kompetenciak felmeresere.
2023. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!