Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakornoki munka visszamondása?

Gyakornoki munka visszamondása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy egyetemi tehetséggondozó programban vagyok benne és kaptam az egyetemen belül gyakornoki munkát.

Még nem kezdtem el a munkát, holnap beszélném meg az illetékes személlyel a részleteket.

Ez egy hatalmas lehetőség, viszont én most úgy érzem, hogy ez nem fér bele az életembe, annak ellenére, hogy ők úgy látják, hogy igen.


Holnap csak azért szeretnék bemenni, hogy személyesen mondjam vissza a munkalehetőséget, mivel nem akarom én ezt most. Később ha túl vagyok pár dolgon, szeretnem, de most nem.


Ez a szituáció nem gáz? Milyen javaslaitok vannak?



2023. jan. 23. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Nem gáz! Csörgesd meg őket, mond hogy nem aktuális.
2023. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tehetséggondozó program mit takar? Mert ha visszamondod a gyakornoki munkát, lehetséges, hogy megvonják az ösztöndíjadat. Ennek kérdezz utána, nehogy rácsessz.
2023. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére gond nélkül vissza tudtam mondani, megállapodtunk egy későbbi kezdésben.
2023. jan. 29. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!