Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem sikerült a mozdonyvezető...

Nem sikerült a mozdonyvezető orvosi alkalmasságim érdemes újra próbálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok két hete voltam mozdonyvezető gyakornok orvosi alkalmasságin ami több részből áll de sajnos a pszichógiánál a Raven teszt nem sikerült a vége nehéz volt izgultam is és elrontottam. A szemészet maradt volna még a végére de mondták hogy így arra már ne menjek. Egy év múlva lehet újra próbálni.

2023. jan. 26. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

ne feledd a medve és a mozdony nem játék. Pláne, ha a piszológián buktál..ha azzal baj van, akkor tök mindegy a szemészet.

A mozdonyvezetéshez hibátlan lélek kell.

2023. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

"A mozdonyvezetéshez hibátlan lélek kell."

Hát tudnék neked mutatni néhány hibátlan lelket az biztos :DDDD


Kérdező friss még a dolog, 1 év sok idő, lesz időd átgondolni. Ha addig nem találsz más jobb lehetőségeket az életben, akkor próbáld meg megint.

2023. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazából gyerekkori álmom és nem szívesen mondanék le róla 😄
2023. jan. 26. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most legalább tudod mi vár a vizsgálaton. Trenírozd magad. Még akár egy pszichológust is felkereshetsz, hátha tud segíteni hogy jobb legyél!
2023. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen így már jobb hogy tudom mi vár rám köszönöm a tanácsodat :)
2023. jan. 26. 22:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz fellebbezni egyszer, de ha nem csúsztál ki az időből, a vizsgálatot ilyenkor viszont magadnak kell fizetned. Ha ezért nem sikerült a teszt mert izgultál akkor próbáld meg, ha meg egyszerűen tényleg nem ment akkor felesleges, mert olyan képességeket mér a Raven teszt amit nem lehet fejleszteni. "összetett információkon alapuló következtetés képességét méri, azaz, hogy a személy mennyire képes átlátni az ingereket és megtalálni közöttük az összefüggéseket"

Ez mozdonyvezetőnek nagyon fontos, tehát ha csak izgulás miatt nem ment van esély, ha meg nem akkor...

2023. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia, tudnál nekem mesélni róla? A mozdonyvezető előnyei és hátrányai mik?
2023. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Irtam pm
2023. febr. 24. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!