Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Országunkban is el fogják...

Országunkban is el fogják bocsátani a programozókat?

Figyelt kérdés

Amerikában több mint 200.000 programozói állást szüntettek meg, mert válság van.

Ha úgy vesszük, hogy általában minden Amerikában kezdődött (válság pl), pár év múlva ért csak hozzánk, akkor valószínűleg, hogy 2 év múlva itt se lesz szükség programozókra, és a munkahelyüket elveszítik?



2023. jan. 31. 20:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem szidtam. Őszintén szólva nekem személy szerint jobban tetszik az USA berendezkedése ilyen szempontból, de attól még nem tartom jobb országnak.

"Mennyit is keresel ez idő alatt?"

Havi nettó 1 milliót, szóval annyira nem panaszkodom. Én szeretek itt élni, és tudok is olyan boldogan, mint más ott.

2023. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!