Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy bölcsész...

Mennyit keres egy bölcsész doktor?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 19:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
Én bölcsész doktor vagyok, és nettó 2 millió fölött keresek havonta. Igaz, nem a bölcsész doktorátusommal, de ez nem volt a kérdésben. Bárki elvégezhet egy informatikai vagy gazdasági képzést a bölcsészet mellett, és onnan kezdve ugyanúgy kereshet, mint akinek csak egy informatikai vagy gazdasági diplomája van.
2023. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Konkrétan milyen informatikai képzés végeztél el amivel kétmilliót keresel?
2023. márc. 26. 00:09
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
Gazdaságit. De az informatikai ma már jobb ötlet.
2023. márc. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De konkrétabban érdekelne mert annyi van mint a nyű és állitólag egy része az átverés.
2023. márc. 26. 01:16
 15/16 anonim ***** válasza:
28%
Milyen konkrétabbra vágysz? Elvégzel egy programtervező informatikust a bölcsészkar mellett, és tiéd az egész világ. Remote dolgozhatsz külföldre ha akarsz, rommá keresheted magad. Persze ehhez rendes karriert kell építeni, nekem se egyik napról a másikra ment. 20 évig dolgoztam rajta én is.
2023. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok, koszi mindenkinek a lepontozas, en irtam egyedul valid infot. Elmult fel evben ket ilyen offerem is volt. Kapjatok be.
2023. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!