Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A nők rossz vezetők lennének?

A nők rossz vezetők lennének?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy a nőket okkal válasszák kevesebbszer főnöki pozícióba?


Az életem során több női főnököm volt, és azt tapasztaltam, hogyha nem úgy mennek a dolgok ahogyan elképzelték, az érzéseikkel befolyásolva vetítik ki a környezetükre, és ésszerűtlen dolgokat művelnek. Idővel fordult a kocka, és a diplomámnak és kemény munkámnak köszönhetően sikerült egy magas főnöki pozíciót elérnem, és a csoport-, és osztályvezető női főnökökre sok panasz érkezett, hogy kezdjek velük valamit, mert elviselhetetlenek.


A férfiak is tudnak bunkók lenni, ez tény, de szerintem nem véletlenül választanak férfit vezetői szerepbe. Persze biztosan vannak olyan nők, akiknek sikerült levetkőzniük az átlagos női mentalitást, azoknak minden tiszteletem, de a tapasztalataim és mások tapasztalatai alapján ezt a következtetést vontam le.


Kinek mi a tapasztalata, véleménye?



2023. márc. 22. 18:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Inkább a férfiak rossz vezetők. Állandóan hazudoznak össze-vissza, lopni is sokkal pofátlanabbul tudnak, mint a nők, és lusták is. Semmi lelkiismeretesség, semmi megbízhatóság, semmi szorgalom nem jellemző rájuk.
2023. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17%
#11: Uhh, ezt az általánosítást... Ezt mekkora minta alapján szűrted le?
2023. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

Az a probléma a legtöbb nővel, hogy az képtelenek háttérbe szorítani az érzelmeiket és sokszor túl sok időt töltenek felszínes dolgokkal.

Igen, olyan időket élünk, hogy kötelezően körbe kell udvarolni a nőket, de szerintem rosszabbul vezetnek autót és céget is, és hogy őszinte legyek: nem nagyon találkoztam még olyan nővel, aki megközelítette volna a legértelmesebb férfi ismerőseim szintjét. Persze dumálni nagyon tudnak meg sajnáltatni magukat, de amikor valami nagyon nehéz problémát kell megoldani, azt rendre a férfiak tudják csak.

De most őszintén, olvass bele ezen az oldalon is válaszokba: elvileg értelmes diplomás nők is kislány szintjén vannak: hisztiznek, egyből támadnak, paneleket ismételgetnek (pl. kevesebbet keresnek a nők) anélkül hogy utánaolvastak volna témának.

Azért rosszabb vezetők a nők, mert érzelmi lények és nem annyira intelligensek, mint a férfiak.

2023. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%

#13

Ez a férfiakra is igaz. Háborúk is azért vannak, mert a kisebbségi komplexusos férfiak állandóan kompenzálni akarnak

2023. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!