Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Húszas éveikben járó fiatalok!...

Húszas éveikben járó fiatalok! Mennyi pénzt tudtok félretenni havonta és jelenleg mennyi megtakarításotok van? Ha volt már nagyobb kiadásotok, mi volt az?

Figyelt kérdés

2023. márc. 26. 12:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%
29 éves vagyok, havi kb. 350e szokott maradni a fizetésemből, de ebből éves viszonylatban költök még utazásra, magánorvosra, előtörlesztésre is. Legnagyobb kiadásom a lakásom volt, mert beleraktam az önerőbe szószerint az összes pénzem. Nem bántam meg.
2023. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok, egyetem mellett kerek perec 120k forintot keresek, ebből 0-t tudok félretenni, szüleimnél lakok.
2023. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Áruljalátok már el, hogy mivel kerestek ennyit. Én diplomával, nyelvvizsgával szivok 280 nettóért. Pl. 1-es kommentelő stb. Itt mindenki informatikus stb., hogy ennyit keres?
2023. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%

Szakmunkás lehet.

Junior informatikus, ha 400-at keres az már prémium.

2023. ápr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mindenki informatikus ezen a platformon?
2023. ápr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Mindenki informatikus ezen a platformon?"


Lásd a 4. választ.

Azok olvasnak pénzügyi fórumokat és blogokat, akiknek sok a pénze. Fiatalként, belföldön, "értelmiségiként" informatikusként lehet általában sok pénzt keresni. Szóval ja, egy ilyen kérdésnél kb. minden második ember az lesz.

2023. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára nem csak informatikusok keresnek ennyit, aki nem informatikus, vagy nincs köze az IT-hez, s mégis ennyit keres Magyarországon az mivel foglalkozik?
2023. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát most viccen kívül, a legjobban kereső 20-on éves ismerőseim, akik nem külföldön élnek és nem IT-sok, azok vagy fodrászok, hideg burkolók, villanyszerelők vagy műszempilla építők. Nem viccelek.
2023. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18 - köszi, bár ez nem általános. A fodrász kereshet jól, de az helyfuggo is, hogy hol melózik, mennyi ember jut rá stb. Nálunk pl nettó 300…jobb hónapokban 400 jut egy fodrásznak, ha pl megengedheti a saját szalont és nem kell bérleti díjat fizetnie. A burkolók itt is jól keresnek 6 általánossal. Villanyszerelők már átlagosan, nettó 200-300… itt van belőlük bőven, nincs hiány. Szempillások közt van, aki jól keres, de az se mind. Én olyanra lennék kíváncsi, mint az informatikusok, akiknek az alapfizetése nettó 400-500-ról indul és ez alatt nem lehet keresni benne. Ilyen szakmák érdekelnek. Mint a burkoló. Az ma jól keres mindenhol, mert hiányszakma. A fodrász stb.az nagyon függ a helytől, hogy mennyire forgalmas, mennyi a kiadása stb.
2023. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Én olyanra lennék kíváncsi, mint az informatikusok, akiknek az alapfizetése nettó 400-500-ról indul és ez alatt nem lehet keresni benne"


Nincs olyan szakma, ami országon belül mindenhol fixen jól fizet. Én is informatikus vagyok, a szülővárosomban, sőt inkább a szülőmegyémben konkrétan el sem tudnék vele helyezkedni. A jól fizető munkák 99%-a ebben a szakmában Budapesten van.

2023. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!