Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lehet kezdeni az irigységg...

Mit lehet kezdeni az irigységgel? Látom a facebookon, hogy ismerőseim utaznak, világot látnak, luxusban élnek. Én akármennyit dolgozom, tanultam és képzem magam folyamatosan, nem tudom ezt a szintet elérni. Ilyenkor elszomorodom.

Figyelt kérdés
Úgy érzem én is mindent megteszek. Talán az átlagnál valamivel jobban élek, de ezt az állandó külföldi nyaralgatást pl. nem engedhetem meg magamnak....Van aki pl. Ugyanabban a szakmában van, mint én de pl. a marketinges kapcsolatai miatt jobban keres.

2023. márc. 28. 23:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%

#20 Attól függetlenül hogy édesanyád az alany, ez egy jó példa. Ha nem bánod, filózok rajta egy kicsit.

Kérdés, hogy az ilyen ember mit akar mutatni. Vajon azt akarja prezentálni, hogy az ismerősei (akinek egy része egyébként tisztában van azzal, hogy nem az ő autóiról van szó) azt gondolják, hogy bármikor megengedhet magának egy újabb autót? Nem valószínű. Inkább csak azt akarja mutatni, hogy ő olyan környezetben létezik, ahol ezt megteheti. Az utazásokkal szintén. Persze a távoli ismerősöket akiknek fogalma sincs hogy mivel foglalkozik, meg lehet ezzel etetni és valószínűleg jön jó pár like ilyen oldalról, meg hozzászólások hogy bejött az élet Jucika, stb. Ezek a visszajelzések, a likeok száma az ő személyiségében bizonyos szempontból építő tulajdonsággal vannak jelen. Valójában nem, de addig amíg ez a rendszer működik körülötte, az ő szemszögéből építő.

Számára az is egy siker a karrierjében vagy az életében, hogy ezeket a képeket kiteheti. Azt, hogy mögötte milyen valós tartalom van, csak ő tudja.

2023. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
82%
A felettem lakó család (kétlányos sportemberek) facebookja egy "álom", gyakorlatilag meg minden héten megy az ordítozás, a 15-19 éves kiscsajok meg ahogy kifigyeltem [;)] a sarkon levő parkolóba járkálnak esténként kocsikba "pipázni".
2023. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
61%

#20 Itt van a 11. válasz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Nyilván célja volt így megfogalmazni, de látod, a 8k nettóra meg a céges Toyotára hokizik. Utána meg kiveszik alóla a Rav4-et és egy 20 éves Focust sem tud tankolni, fenntartani. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. :) Máséval ékeskedik. Neki szüksége van erre, pont ilyen környezetben létezik, valójában nincs ezzel gond.

2023. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!