Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mozdonyvezető munka mennyire...

Mozdonyvezető munka mennyire státusz munka?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
mit jelent a "státusz munka"?
2023. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire.
2023. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

Ma már semennyire.

A nagy öregek akik még értek valamit, már elmentek nyugdíjba. A mai fiatalok, meg a rendőrségtől, meg innen-onnen odaszédelgett újhullámosok csak töltelékanyagnak jók. Meglegyen a létszám és ennyi.

2023. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Semenyire.
2023. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Inkább gázos meló az...Már csak azért si mert nem tudod elkerülni, hogy emebert ölj, és ezt nem fizetik meg, mert nem is lehetne!


Egyébként gőzöm sincs, hogy az önvezető kocsik meg a ropotporszivók korában minek még mozdonyvezető?

Főleg ha úgyse bír megállni!

2023. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem a mozdonyvezető öli meg az embert hanem a saját figyelmetlensége / öngyilkossági szándéka amiért a vonat elé lép.

Én is vasúti járművet vezetek, sajnos gázoltam már. Öngyilkos lett az illető, megrázott de egy pillanatig sem éreztem magam gyilkosnak.

2023. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
88%
Státuszmunka ide vagy oda, én imádom csinálni, ezért nem is igazán érdekel. Amúgy egy nagyon szép szakma, főleg annak, akit megcsapott annak a bizonyos mozdonynak a füstje. Összességében nem érzem azt, hogy dolgozni járnék, sokkal inkább szórakozni és meg is fizetik - magánvasútnál legalábbis. Az MÁV az más tészta, ahhoz is volt szerencsém, de soha többet. Egyébként szerencsére az újak között is vannak értelmesek, ügyesek, akiket tényleg érdekel, lelkesek és nem csak azért jöttek ide, mert azt hallották a tévében, hogy itt bruttó 1 milliót lehet keresni. A startnál nem is, maximum 30-40 év tapasztalattal, 30-40 túlórával meg egy két pihenőnapos, ünnepnapos szolgálattal.
2023. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy gyári munkánál pl extrább, nem is mindenki felel meg a teszteken. Szerintem egy átlagosan megbecsült munia, semmiképp nem lenézett, de nem is agysebész szint.
2023. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy jön ide, de ha már megvan jelölve a közlekedésmernok is ahhoz azért annyit hozzàtennék, hogy előben is hallottam pár végzettől meg olvastam itt is, hogy nem a legjobban fizetett mérnöki terület. Sőt, volt olyan aki inkább pályát váltott vele mert melót talált vele de a bér egyáltalán nem volt jó szerinte.
2023. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mávnál és a Startmál is ilyen nettó 240et keresnek a mérnökök, de a diplomások is.
2023. ápr. 2. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!