Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mozdonyvezető munka mennyire...

Mozdonyvezető munka mennyire státusz munka?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
Hát viszonyitaskeppen sok helyen facebookon napi 20ert keresnek vasszerelo meg hasonló segedmunkasokat. Ács, komuvest meg napi 30ert is.
2023. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, feketén...

Úgy könnyű, nameg ha ki se fizetik őklet azt három nap múlva elzavarják, vagy a portán le adják, hogy ne engedjék be.

2023. ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
12: èpìtőiparban dolgozom. Ez a feketézes lassan már csak a kisebb cégekre igaz, akik főleg magán házaknál dolgoznak. Ilyen nagy milliárdos kozbeszerzeses munkakon sztem sok cég 450-500 ezret simán megad bejelentve. Mondjuk az az a napi 30 valzeg okosba van abba igazad lehet. De egy àcs, bádogos, komuves, jó munkagepkezelo oda megy dolgozni ahova akar, boduletes hiany van. Epitesvezeto vagyok latom
2023. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

" Ilyen nagy milliárdos kozbeszerzeses munkakon sztem sok cég 450-500 ezret simán megad bejelentve. "



Ha ha ha, hatalmas tévedés!!!


Dobós alválllakozók vannak, meg strómanok, nuku járulékbefizetés három havonta új szerződés örökös próbaidő...


Sógorom konténerezik, vannak olyan számlái amit 6 hónap után utalnak csak át...


Én vagyonvédelemből dobbantottam miután már húsz hónapja nem történt járulékbefizetés, meg az újonnan hozott munkaszerződés köszönő viszonyban sem állt már a valósággal sőt részletekkel kapcsolatban a megbízó munkaköri utasítására hivatkozott ami "érvényes visszavonásig" címmel futott, magyarul akármikor és azt csináltathatnak veled annyi ideig ahogy akarnak...


Úgy kerülik ki a jogot ahogy jól esik!

2023. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Örködtem Mészárosnak a cégénél 3-6 havonta új cégnév új szerződés, vajon miért?
2023. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!