Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Orvosi diplomával milyen...

Orvosi diplomával milyen területeken lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem a klasszikus osztályos orvosi lehetőség érdekelne, rezidensi állás helyett más opciók foglalkoztatnak. Maradjunk annyiban, hogy nem való nekem a betegekkel való kontaktus (a minek mentem orvosnak szövegre nem vagyok kíváncsi)

2023. ápr. 2. 22:00
1 2 3
 1/22 ascelpius ***** válasza:
96%

Ennél egy kicsit több infó kell: ha nem érdekel a klinikum akkor mi?

Üzleti szféra? Kutatás? Vállalkoznál? Orvosi tanulmányok során mi érdekelt a legjobban? Milyen hard skill-jeid vannak még?

2023. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén jelenleg eléggé elveszett vagyok ilyen területen. A képzésem alatt a belgyógyászat, családorvoslás, radiológia, illetve a neurológia tetszett. Kutatásba nem nagyon láttam bele, sosem foglalkoztatott. Fontos számomra még, hogy családbarát legyen az a szféra, amiben dolgoznék. Mindez egy olyan helyen, ahol kellően bőséges a fizetés.
2023. ápr. 2. 22:19
 3/22 anonim ***** válasza:
Pl: [link]
2023. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

gyógyszeripart ajánlanám, élég jól lehet keresni, általában a betegeknek csak a papíron/adatbázisban levő adataival találkozol, jó karrierfejlődési lehetőségek vannak, és stabil, válságálló iparág.



Poziciótól függ, mennyire családbarát, pl. ha egy kezdőként egy drug safety phicician leszel, akkor vannak full remote pozik is, de van kifejezetten pörgős meló is, ahol hetente 3-4 napot is kell utazni, pl egy orvoslátogató vagy MSL pozi ilyen.

2023. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
*drug safety physician
2023. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-es válaszoló az infókat!

Esetleg van valamilyen oldal, ahol alaposabban utána lehet nézni, hogy milyen opciók vannak a gyógyszeriparon belül itt Magyarországon?

2023. ápr. 2. 23:40
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mi a kibsztt szentkrvA szrert mentel te orvosnak b+?Anyád apad fizette az egyetemet benne van az energiád Töki, de te közlöd h ahh ez nem neked való , most meg faj az igazság és meg kérsz h ne írjuk le h akk miért tanultál orvosnak? Ha tudom h hányok a. Sörtől nem iszom meg. Miért nem a jogira mentel akkor? Csaladbarat hely meg jó fizu az kene! De meg azt sem tudod eldönteni h egyáltalán milyen orvos legyél merre szakisodjal , nem h kutatasokag vegeztel. Sosem fogsz felnőni. Kesz pcsa meleg malé az kell neked b+De ennyire döntésképtelen ne legyél már! Ez van ezt vegezted! Tessek megpróbálni , majd megszereted. Nem igaz h a sok szakorvosbom neked egyik terület se tetszik. Legalább a csinos apolonok miatt legyél orvos meló után sok mindenre nyitottak, mindenki imádja ha egy vagany tökös dr reszeli őket a hátsó ülésen vág épp a nővér pihenoben v épp a mosdoban :P fiatalság bolondság ugye! De neked ehhez meg komoylodnod kell meg kemény üzeni a kis poszorofet! Legyél férfi ez van ezt csináltad majd megszereted higyj nekem. A betegek meg jofejek kis hálásak kapsz te majd mindent csak gyozzed hazavinni. Ezért is megéri h latod a halat a betegek szemen! Ne legyél ennyire életképtelen egy általános sebész végez el utána Go muto aztán megszereted majd csak belerazidsh, ha az én fiam lennel meg az országból is elzavarnálak kicsengettem10+ Misit az orvosira majd kizlid h te nem leszel dr?! Kapnál olyan sallert, hogy a fél kórház hallaná! Bár ha az én fiam lennel nem lennel ilyen életképtelen egyszerűen nem hagynám! Mega vsini orvostanhallgató csajok akik sportolnak , nézd meg milyen popojuk van! Már csak egert is megéri itt maradni
2023. ápr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

RE #6

bármilyen álláskereső portál.


Én a linkedint szoktam használni, rengeteg cég toboroz ott.


Vannak egészségügyre, gyógyszeriparra szakosodott fejvadász cégek is, azoknak is elküldheted a CV-det.


Elmehetsz állásbörzékre, ott vannak a céges HR-esek, akiktől személyesen lehet tanácsokat kérni.


Megnézheted a Magyarországon jelen levő gyógyszercégek honlapjait, hogy milyen poziciókat ajánlanak (Richter, Teva, Egis, Novartis, Merck, stb, stb.)


Pl. itt van egy onkrét ajánlat az Egis honlapjáról, ideális gyógyszeripari belépő melónak:

[link]

2023. ápr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Orvoslátogató, patikalátogató, területi képviselője egy adott gyógyszergyártó cégnek, ide jól jön a diploma. Kell hozzá jogsi, vezetési rutin. Ha van üzleti érzéked, könnyen teremtesz kapcsolatokat, nagyon jó üzleties megjelenésed, akkor neg lehet próbálni.
2023. ápr. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Patológia, egy beteggel nem kell találkoznod csak mintákkal
2023. ápr. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!