Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Orvosi diplomával milyen...

Orvosi diplomával milyen területeken lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem a klasszikus osztályos orvosi lehetőség érdekelne, rezidensi állás helyett más opciók foglalkoztatnak. Maradjunk annyiban, hogy nem való nekem a betegekkel való kontaktus (a minek mentem orvosnak szövegre nem vagyok kíváncsi)

2023. ápr. 2. 22:00
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Kedves 20-as! Nem érintettél semmilyen érzékeny pontot. Úgy gondolom nem érdemes a válaszodhoz bármit hozzáfűzni, mivel nem jártál orvosi képzésre. Nem tudod milyen kemény mentális erőnlét szükséges, hogy elvégezd. Nekem jelenleg ez a bizonytalan, demotivált időszakom van, amely mindenki életében eljön egyszer. Te természetesen a beszari jelzővel illetsz, amivel nem lehet egyetérteni. Ráadásul, hogy meneküljek előle... Ha menekülnék már rég máshol dolgoznék, nem ölném bele az időt, hogy majd megtérüljön a tudás amit itt szerzek. Legyek kitartóbb? Azt teszem még most is. Megoldást keresni arra, hogy ne egy kiégett hulladék legyek, mint az orvosok nagy része. Úgy gondolom ennyire önzőnek kell lenni ahhoz, hogy tudd szeretni amit csinálsz és ne csak kötelességből tedd. De te ezt úgysem értheted. Ha tovább szeretnél sértegetni, nyugodtan. Többször nem válaszolok a hozzászólásodra.
2023. ápr. 8. 20:26
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Ismét a 7-és a 14 és meg a 20-as meg a nem tudom hányás vagyok , de nem is ez a lényeg.

Tudom nem látszik, de képzeld el, pontosan tudom milyen nagy erőnlét kell az orvosi egyetemhez, attól mert van egy stílusom, meg átlag alatti helyesírással válaszoltam amolyan hat mondjuk ki őszintén paraszt, bunkó stílusban, attól meg pontosan tudom milyen nehéz az orvosi egye5em, szóval nekem nem kell bemutatni. ( így legalabb nem rabolnak ki 😂mert azt hiszik bunkó szakmunkás vagyok :D)

Azt gondoltam, ha ilyen stílusban válaszolok, akkor picit észbe kapsz osszeszeded magad és azt fogod mondani h igazam van megváltozik a véleményed. Néha kell h valaki megmondja h mi a dörgés.


A beszari az túl finom jelző, ezt kerlek ne használd, te egy kis gyáva, kis sunyi egy küzdeni nem tudó, dolgokat feladó csak a kifogásokat kereső, rosszuldöntött, rossz hozzáállású, siránkozó , befásult, lszrom stílusú(…) stb vagy Te kis… na jó befejeztem.


De nekem az faj h ilyen a hozzaallasod meg így beszélsz az orvosirol, irigy vagy rájuk h nekik volt ki tartásuk és szeretik csinálni amit csinálnak.

Irigy vagy. Te vaalsztottad , senki enm mondta h orvos legyél. Tessék végig csinálni. Az a baj ha ehhez nincs kitartasod akkor hogy akarsz te egy igazságügyi orvosszakértőt végigcsinálni?

Nem bántani akarlak, csak Kapd össze magad, minden nehéz és semmit sem adnak ingyen. Mindenért meg kell küzdeni. Azt fogd fel , hogy a hozzaallasodon kell változtatni , mert ha így folytatod te leszel a kiégett hulladék és enm azok akik most orvosok gondolkoztak már.

Szóval hozzaallasodon változtassál. És ja vegyél valahonnan kitartást , fogjak egy csajt majd a szextol pozitívabb leszel!:)

2023. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!