Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi bruttót...

Szerintetek mennyi bruttót érdemes kérni 1 év tapasztalattal (Spring Boot) ?

Figyelt kérdés
Szóval helyet szeretnék váltani..mekkora a reális bruttó fizu? Ez nagyon eltérő Pesten és vidéken? - Pest a cél amúgy, de nálam vidék sem kizáró ok..előre is köszi Mindenkinek! Még számíthat, hogy diplomám még majd ezután lesz, még gyűröm az egyetemet (nem nappali).

2023. ápr. 18. 03:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10: értelek, megfontolom, igazából mivel előző helyen tényleg alacsony volt a fizum, nekem a bruttó 650 is emelés lenne már. Ami nagyon nem mindegy, hogy melyik multi..sokan azt hiszik, mindegyik multi jól fizet, sajnos nem..tudnék mesélni..ha valaki azt hiszi minden jogtisztán megy minden multinál..khm...és persze az fog szívni, aki "bizonyos dolgokba" nem megy bele, mert törvényes akar maradni..

De értelek és jó támpont ez, köszi, illetve annak még lehet (sőt minden bizonnyal így is van) értéke, hogy Neked már kezedben volt a diplomád.

2023. ápr. 19. 08:05
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező van 1 év tapasztalatod az már elég ahhoz hogy váltani tudj.

Az hogy az előző helyen szarul fizettek nem számít, azt a pénzt sajtold ki belőlük amit ki lehet. 700 alatt semmiképpen se mondj összeget.

2023. ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Ami nagyon nem mindegy, hogy melyik multi..sokan azt hiszik, mindegyik multi jól fizet, sajnos nem..tudnék mesélni..ha valaki azt hiszi minden jogtisztán megy minden multinál..khm...és persze az fog szívni, aki "bizonyos dolgokba" nem megy bele, mert törvényes akar maradni.."


Én ezt értem csak pont olyan helyzetben vagy hogy egyáltalán nem vagy köteles ilyen okádék helyen dolgozni vagy alacsony bérért elvállalni a munkát. Én inkább kivárok és kezdek pár héttel később normális helyen normális fizuért mint beleugorjak egy fos helyre fos fizuért.

2023. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

12: köszönöm.

13: neked is köszönöm.

2023. ápr. 19. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!