Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ciki 3 nap után felmondani?

Ciki 3 nap után felmondani?

Figyelt kérdés
Egy fagyizóban kezdtem el dolgozni, és az első három napon nem volt jó. Úgy érzem nem tudom csinálni S nem is szeretem. Gyomorgörccsel megyek be, S hulladáraftan jövök haza, minimálbérért. Eleve szezon munka (nem tartana tovább 3 hónapnál) egyetemre gyüjtök egyébként. Mit csináljak?Az a másik, hogy nagyon nehezen találtam ezt a munkát, S anyuék így is kivannak. S én sem akarom, hogy egyetemig ők tartsanak el

2023. máj. 5. 00:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
26%
Elárulok valamit Móriczka. Az életben minden dolog olyan lesz, hogy nem fog elsőre tökéletesen menni. Meg tizedikre sem. Századikra sem. Ha mindent azonnal feladsz, akkor örökre nulla maradsz.
2023. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Jó. Akkor ott maradok. Köszönöm a válaszokat.
2023. máj. 5. 10:17
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz felmondani amúgy, de valóban érdemes mérlegelni, hogy mire kell a pénz, még is mennyire vacak a munka valójában, mennyire kibirható a cél érdekében, mennyire van más lehetőség meg ilyenek.
2023. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki felmondani.

Emellett az is a felmondás mellett szól, hogy gyomorgörcssel mész be. Ha van hova váltani (és tényleg felvesznek), akkor érdemes elgondolkodni rajta.

2023. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%
Ha csak azért van gyomorgörcsöd, mert úgy érzed, hogy nem jól megy, akkor még pár napot tarts ki, bele fogsz jönni. Nem tudom, hogy mennyi fagyit adtál eddig ki, de a gombócolás nem olyan nehéz. Ha viszont az egészet utálod és nem érzed magadénak, nem kell csak azért belebetegedni, mert mások szerint az a normális, hogy csak utálattal és hányingerrel lehet dolgozni menni és ez a társadalmi elvárás. Nem ciki, ha olyat csinálsz, amit szeretsz is vagy legalábbis neked való. Keress akkor mást. Én nagyon sok jó diák munkát látok mindig.
2023. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát. Akkor maradok még
2023. máj. 5. 22:10
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

Nem ciki. De hogy mi okozza a stresszt, azt nem tudom elképzelni.


Sok a kekcekedő vendég?

2023. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy maradj. Ha nem érzed jól magad, lépj le. Ne kínozd magad. Mondj fel.
2023. máj. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 kék pancake ***** válasza:
100%

Azért 3 napnál hosszabb időt adj magadnak. Mondjuk 2 hetet. Ha addig se jössz bele, akkor tényleg keress mást.

Közben meg lehet a többi helyre is behívnak, ahova még beadtad a jelentkezésedet.

2023. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyel szerintem hagyd ott ha nem megy.én is voltam így nem is egyszer.Én adtam magamnak egy hónapot de éreztem hogy nem megy a munka a kollégák is undorítóak voltak kb úgy mentem be minden nap hogy gyomor görcsöm volt,hányingerem meg majdnem eltudtam volna ájulni.ne tedd magad tönkre nem ér annyit.
2023. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!