Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ciki 3 nap után felmondani?

Ciki 3 nap után felmondani?

Figyelt kérdés
Egy fagyizóban kezdtem el dolgozni, és az első három napon nem volt jó. Úgy érzem nem tudom csinálni S nem is szeretem. Gyomorgörccsel megyek be, S hulladáraftan jövök haza, minimálbérért. Eleve szezon munka (nem tartana tovább 3 hónapnál) egyetemre gyüjtök egyébként. Mit csináljak?Az a másik, hogy nagyon nehezen találtam ezt a munkát, S anyuék így is kivannak. S én sem akarom, hogy egyetemig ők tartsanak el

2023. máj. 5. 00:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"De hogy mi okozza a stresszt, azt nem tudom elképzelni."



Na mégis mi okozná...

A belénevelt megfelelési kényszer!


Erről nem ő tehet, de ez egy korlát sajnos, amíg valaki meg akar állandóan felelni addig sosem fog vezetni, senki sem követi csak azokat akik utat törnek maguknak!


Maradj és nyúld le a kasszát ahogy lehet! :D

Megérdemlik a fagyihamisító albánok...

2023. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
2023. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
2023. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
4-es: szerintem székely a kérdező.
febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!