Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van lehetőség...

Szerintetek van lehetőség nyárra "beugrani" Unixhoz vagy Bárdihoz dolgozni diákként?

Figyelt kérdés

18 éves 10 hónapos B-s jogsival rendelkező diák vagyok és arra gondoltam, hogy mivel szeretem a kocsikat és vezetni is szeretnék többet, így elmennék a fenti két cég egyikéhez nyárra dolgozni 1, akár 2 hónapot. Egy pár kérdésem felmerült ezzel kapcsolatban:

- Gond, hogy 1 éves jogsit kérnek, de még nincs annyi a jogsim?(Nem a láthatóan kezdők közé tartozok, hál' Istennek eddig aki mellettem ült nem panaszkodott semmi problémára, bár nyilván van helye rengeteg fejlődésnek)

- Van egyáltalán ilyenre lehetőség tapasztalataitok alapján?

- Ha valaki már dolgozott a fent említett két helyen, ti mit mondotok, egy nyárra viselhető a fizetés, a környezet és a körülmények?


Köszi a válaszaitokat!



2023. máj. 9. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb felhívni valamelyiket mint itt várni a válaszokra?
2023. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen. Párom Bárdi üzletvezető. szállítót 21 év alatt elvből fel sem vesznek (tudom, a honlapon 1 év jogsi szerepel. Gyakorlatban ez 21 életév és legalább 2 éves tapasztalat).

Pultozni meg nem olyan egyszerű. A betanulás minimális szinten eleve 2-3 hónap (nem csak annyi hogy bejön valaki, kér egy izzót, pecsét, aláírás és mehetsz). Tudnod kell szinte mindent. Vevőkód keresés, nagy tételes pénz számolás gyorsan (kp-ba 3 millió leszámolása). Főleg úgy, hogy saját belső rendszerük van, ami semennyire nem egyértelmű. Ha jö vagy informatikából is 2 hét mire rááll a szemed, kezed. Cikkszámok megtanulása szinte fejből, ha bejön a hülye vevő olvass gondolatot, de te ne tudd jobban nála. Nem fognak egy diák betanításával szórakozni. Főleg úgy, hogy van kötelező oktatás a központban, ami a felvételtől számítva akár 2 hónappal később is lehet. Akkor meg fel kell menni Bp-re a központi irodába, ott lenned egy hétig.

2023. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy óriási nyugatimintájú agybaj kb az egész, a büfés meg a gyorsétterem esete, közbe ugyanaztr kapod , vagy lehet a büfésnél még jobbat és egyszerűbben.


Tartsd távol magad ezektől, különben becsavarodsz!

2023. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Főleg úgy, hogy saját belső rendszerük van, ami semennyire nem egyértelmű."


Nyilván, hogy ne lehessen ellenőirzni...

2023. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fognak diák betanításával szórakozni" - aha, akkor már értem miért nincs elég emberük :D

(Nekem is van rokonom egyiknél.)

2023. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat!
2023. máj. 9. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Én a Unixnál diákmunkáztam tavaly nyáron C# fejlesztőként a 13. kerben, mivel diák vagyok elég jó volt a nettóm (nettó 430) és home officeból is fejleszthettem.
2023. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7


Az más kávéház, mint a kiszállítósdi

2023. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!