Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Karrierben nagy hiba volt...

Karrierben nagy hiba volt hogy ezt a munkát otthagytam?

Figyelt kérdés

Csak érettségim van, de ide sikerült bekerülnöm elvégeztem a belső képzést és 1 évet dolgoztam, de aztán 3 műszakot vezettek be ezért felmondtam mert nem akarom egészségem tönkretenni.


Páran mondták hogy ez hiba volt, mert itt jó lehetőségeim lettek volna pár év múlva.


Maradtam is volna ha nem találják ki a 3 műszakot.


Ez volt a munka:


[link]



2023. máj. 20. 23:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
nettó 300 ezret kaptam érte havonta mindennel együtt
2023. máj. 20. 23:26
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez egy burkolt álláshirdetés akar lenni?

Mert annak tokéletes, csak kár, hogy hazánkban a kiszolgáltatott réteg, akiket ilyen melókra várnak, azok nem ülnek fel az


"itt jó lehetőségeim lettek volna pár év múlva."


és hasonló dumáknak.

2023. máj. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

# 2


nem az

tényleg itt dolgoztam.


de nekem a 3 műszak az kizáró ok és igazábóls sajnáltam is hogy el kell jönnöm.


de ez van. A 3 műszak az én szememben teljesen ledegradálja a munkát, ez olyan egészségügyi kockázat amit nem vállalok. Még ha jó lehetőségek is volnának benne.

2023. máj. 21. 00:04
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Ez nagyon gyenge fizetés tekintve a 3 műszakot és azt hogy felsőfokú végzettséget kér. Egy végzett villamosmérnök vagy beágyazott rendszerekre szakosodott mérnökinformatikus sem fog elmenni nettó 300-ért de én a 3 műszak miatt a nettó 500-ra is azt mondom hogy nem találnak embert.


Egyáltalán miért menne el bárki aki ért ilyenekhez és rendelkezik az állás betöltéséhez szükséges végzettséggel 3 műszakba ha home officeból laza 4-5 órás munkavégzéssel bruttó 800 - 2M között kereshet tapasztalattól függően?

2023. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
A 3 muszakozas minden, csak nem karrier. Aki ezzel hitegetett, at akart verni es ott tartani, mert pontosan tudta hogy keves madar lesz aki elvallal ilyen melot ennyi penzert.
2023. máj. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

# 4

# 5


azt így mondták többen hogy de ebből majd lehet továbbfejlődni stb.


gondoltam oké, de ne 3 műszakban már.


# 4- esnek


Nekem csak érettségim van és alapszinten meg tudtam tanulni 1 év alatt és már önállóan csinálni ezeket a dolgokat. Nem tudom máshová így ezzel el tudnék e menni dolgozni, lehet még ez kevés tapasztalat. De hát kellett nekik a 3 műszak.

2023. máj. 21. 00:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nettó 300 mindennel együtt 3 műszakra nem sok, főleg, hogy 1 éves képzésen vettél részt miatta.


Amelyik cég nem fizet meg, később se fog. Lehet a munka érdekes, de így eléggé lehúzásnak látom. 3 műszak hosszútávon, kompenzáció nélkül nem éri meg.

2023. máj. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan megértelek.

Éjjel aludni kell, nem dolgozni. Ha ezt bevezetik, ott kell hagyni őket. Százszor jobb melót találsz.

2023. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vicc inkább, nem pedig karrierlépcső.
2023. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy van-e jobb alternatívád.
2023. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!