Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Karrierben nagy hiba volt...

Karrierben nagy hiba volt hogy ezt a munkát otthagytam?

Figyelt kérdés

Csak érettségim van, de ide sikerült bekerülnöm elvégeztem a belső képzést és 1 évet dolgoztam, de aztán 3 műszakot vezettek be ezért felmondtam mert nem akarom egészségem tönkretenni.


Páran mondták hogy ez hiba volt, mert itt jó lehetőségeim lettek volna pár év múlva.


Maradtam is volna ha nem találják ki a 3 műszakot.


Ez volt a munka:


[link]



2023. máj. 20. 23:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
3 műszakban a jelenlegi berem másfélszereséért sem mennék el , sőt igazából semmiért. Délelőtt vagy délutános muszak még ok, de éjjel pihenni kell , szóval egyet értek veled.
2023. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na válasszuk szét már kétfelé a lehetőségeket.

Először is, ez valóban jó munkalehetőség egy képzetlennek, hiszen csak érettségivel indul.

Másodszor, ez egy kalap szar munka egy diplomás villamosmérnöknek. Tehát attól függ az egész hogy ki végzi a munkát!

Végül pedig megemlítendő, ez az álláshirdetés is jó példája azoknak a "mérnöki" pozícióknak, amelyek igazából -a munkafeladatok betanulással való teljesíthetősége és jól definiált sablonok alkalmazhatósága okán- nem igénylik a mérnöki, de még a technikusi szaktudást sem...

Aztán mindennek a teteje amikor azzal jönnek hogy nincs elég mérnök meg műszaki szakember. Egy frászt nincs, csak az a helyzet hogy egyre több cég kezd meghülyülni és összekeverik a technikust a mérnökkel, a politikai érdekeltségű vagy a műszaki vonalon járatlan, analfabéta és pökhendi vezetőkkel az élen...

2023. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!