Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Wizzair pilótaképzés, vélemény...

Wizzair pilótaképzés, vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2023. máj. 28. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Borzaszto drága. Engem is érdekelt de nincs ennyi pénzem, persze a többi képzés is ennyibe kerül vagy még többe, de ez is.

Sajnos valós tapasztalatom nincs vele, de nem tűnik rossznak, ha van 25 milliód vágj bele.

2023. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért lett lepontozva az 1. válaszadó?
2023. máj. 31. 17:26
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kanadában ez úgy csinálják, hogy jelentkeznek katonai pilótának, ott ingyenesen kiképzik őket, kiélvezik a vadászpilóta létet pár évig, aztán lelépnek tripla fizetésért közforgalmi pilótának. 😂
2023. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Very gut. Liláknál kezdtem, majd pár év után átnyergeltem a lufihoz. Egy éve vagyok itt, szezontól függően br 1,5-2 millió simán megvan. Ha teheted vágj bele.
2023. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4, átlagagos ember számára mennyire nehéz elvégezni? Valós szám amit az első írt?
2023. jún. 1. 18:08
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

En is a hivatalos honlapról szedtem az információt, ott le van írva hogy hány euróba kerül, azt atvaltottam.

1-es voltam

2023. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 Hát elég nagy a szűrő, kiváló látás kell, nem lehet tartós betegséged, tudni kell úsznod meg a matekkal, fizikával is képben kell lenned. Ezen kívül inglisül sem árt tudnod, hogy az irányítással megtudd értetni magad.
2023. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
akkor ha szemüveges valaki az egyből kizáró ok?
2023. jún. 2. 17:39
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Ami biztosan kizáró ok az a nyámnyilaság, határozatlanság, tétovaság.

A levegőben 900 km/h-s sebességgel száguld a géped, néhány másodperc alatt kell döntened életről vagy halálról. Ott nem érsz rá GYK-ra kiírni kérdést, hogy megválaszolják mások helyetted. Ne álmodozz olyasmiről, ami nem neked való. Pilótának születni kell. Hidd el, én is szívesen lennék pilóta havi 2 milliós fizetésért, de sajnos fizikailag alkalmatlan vagyok.

2023. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Attól, hogy kikéri mások véleményét a képzésről még nem nevezném nyámynilának. Sajnos nem sok tapasztalatot lehet olvasni az adott képzésről, és ha az embernek nincs olyan ismerőse aki elvégezte volna a képzést, akkor marad a nyilvános fórum. Én is szoktam itt feltenni kérdést, mégsem érzem magam nyámnyilának. Ha lett volna annyi pénzem, akkor én is pilóta lettem volna, de így sajnos egy elkallódott "tehetség" vagyok, aki sosem fogja azt csinálni ami igazán érdekli és amiben igazán kiteljesedhet.
2023. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!