Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné letenni a kamion...

Megérné letenni a kamion jogosítványt ?

Figyelt kérdés

B jogsim 4 éve van, azon gondolkodtam, hogy megérné e 3 műszakos robotmunka helyett kamionozni?.

A pénz nem lenne akadály, hogy letegyem, de nem tudom mit tegyek...



2023. jún. 11. 20:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
83%

Nem éri meg. A hirdetésekben 600.000 ... 900.000-es nettó fizetések nagy része csak beetetés. A munkaszerződésben csak minimálbér szerepel. A fent említett összegről semmi! Csak szóban hangzik el. Fizetés napján vagy adják vagy nem. Mint a kutya vacsorája. Vagy annyit adnak amennyit a főnök gondol.

F.B-on külön oldalak vannak (feketelistás cégek) több ezer taggal. Itt mindenki elmeséli a személyes tapasztalatokat. Semmi jót nem írnak. Fizetés: anyagilag itthon a 3 műszakkal jobban jársz.

2023. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
79%

[link]



"Márciusi hír volt, hogy a Baton Transport szállítócég magyar alvállalata női teherautó-vezetőket toboroz Indiából. A szervezésbe most az indiai kormány is beszáll: a Karnataka állambeli migrációs központban vízumot, repülőjegyet, féléves továbbképzést és ösztöndíjat is biztosítanak a Magyarországra igazoló teherautósofőröknek..."

2023. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
66%

Istenem Veled is csak eggyel több majom lenne, akivel csak harcolni kellene, mert a legalapvetőbb dolgokat nem lehet megértetni...

Van már elég... nem véletlen vagy gyárban!

2023. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
38%
hat nemtom… akinek csak egy munka annak ja, nem lesz valami happy tour, en 8 eve kamionozok de a mai napig imadom :D Habar en teszek erte hogy ne legyen ubalmas, ritkan dolgozok 1 evnel tovabb egy cegnel, mar rengeteg fajta melot kiprobaltam a szakman belul, bejartam egesz europat (nyugat fele, keletre vagyik a halal ) , es igazabol akarmelyik orszagba siman eltudok menni dolgozni, egy utlevel akarhova, mindenhol kell a kamionos, es sok helyre angol is eleg… most jelenleg skandinaviaban dolgozok, nem szeretem az europai hoseget… :D De telen, foleg Norvegiaban meg aztan tenyleg nem lehet unatkozni, ho, jeg, kaptatok a hegyre, lancolas… en ezt is imadom, mas meg utalja, de nekem tok izgi. Szal ja, elso a munka, aztan a penz, en ezt vallom. Ja, es magukert a kamionokert is ugy rajongok 30+ evesen is, mint a kisgyerekek.
2023. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
25%
lol és lepontoznak a hülye gyökerek csak mert én szeretem :DDDD most ezek vagy valami idióta ets2rulezz kölykök vagy a tipikus vén hülye majom kamionosok akik a parkolóban osztják az észt a vonaton meg darabokra törik a vontatót xdd na mind1 hmmm ja igen, aki kamionozni akar, de a család miatt nehézkes a dolog annak csak annyit üzennék: előbb kellett volna gondolkodni öreg, ha tudod magadról hogy szeretsz utazgatni és nem szereted a mókus kereket mi a fsznak csináltál gyereket/vettél el egy nőt/mentél hozzá egy férfihoz? Kettőt nem lehet egyszerre csinálni... el nem tudjátok hinni milyen jó a hajadon felnőtt élet, minden pénzemet magamra költhetem (és ugye egy kamionos nem keres rosszul), nyugodtan alhatok, azt csinálhatok amit akarok és oda mehetek ahova akarok... egyedül halok meg vszleg, na és? Legalább élvezem az életet :D Na ide már nem jövök vissza többet mert 90%ban hülyék gyülekezete, folytassátok csak a morgást meg a szardobálást, kb úgy is ennyire vagytok képesek az életben :D
2023. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 A kérdező kommentje:

Nyugi, engem is lehülyéztek és gyári munkáztak csak amiért nem teljesen értettem együtt az egyik válaszadóval…

(gyári munkás vagyok valóban, de nem

operátor és a fizum se rossz egyáltalán).

2023. jún. 15. 16:05
 47/65 anonim ***** válasza:
80%

".....Legalább élvezem az életet :D "


Nem nevezném azt életnek, hogy az út szélén alszol, mint egy kidobott kutya.

2023. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 A kérdező kommentje:

Ha ő ígyis élvezi az életet, akkor téged miért érdekel?.

Ha kell étteremben eszik mindig, hotelszobát is kivehet, 3 hét meló 1 hét otthon akár.

2-3 ezer eurót megkeresnek, annyira nem hiszem hogy szar lenne…

2023. jún. 15. 17:56
 49/65 anonim ***** válasza:
26%
Neki bejött, valószínűleg beszél angolul normálisan. De a többség egy magyar cégnél sz.pik.
2023. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
100%

#48


Aha:D


Minden nap vagy hogy gondoltad ezt? Hamar vége lenne annak a 3000 eur-nak.

2023. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!