Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné letenni a kamion...

Megérné letenni a kamion jogosítványt ?

Figyelt kérdés

B jogsim 4 éve van, azon gondolkodtam, hogy megérné e 3 műszakos robotmunka helyett kamionozni?.

A pénz nem lenne akadály, hogy letegyem, de nem tudom mit tegyek...



2023. jún. 11. 20:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
100%

circa 2900 eur napizós belföldes munkával


el ne hidd kérdező, megérkeztek a pofa nélküli nagyot mondók

2023. júl. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
100%

#60


Hogyne


[link]


Nemzetközi/távolságiban adnak 2800-3000 párszázig

De persze az auslander magyar aztán mindig megesz fizetés tekintetében mindenkit

2023. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim válasza:
83%

#61, 62


60-as vagyok, miert hazudnek? Ti vagytok a bohocok amiert eddig terjed a gondolkodasotok, hogy labancfold letezik csak. Alapbol az uberalles idiota nemet egy rabszolgahajcsar nepseg, aki oda megy dolgozni az joforman keri az ostort.


Skandinaviaban elek&dolgozok, itt neked mint “auslander” pont annyi alanyi jogod van mint akarmelyik itt lakonak, itt civilizacio van, es ha problemad van akkor tenyleg megprobalnak segiteni es a te erdekeidet nezni, mig eu-ban ez van ezt kell csinalnod. Dolgoztam meg eltem is ott, vagom mi a szitu. Csomo nemet is emigral ide amugy, nem veletlenul. Itt magyarral meg nem nagyon talalkoztam, de jobb is, mert mar nagyon unom az allando panaszkodast meg zsortolodest …

2023. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%

"mig eu-ban ez van ezt kell csinalnod"


Tehát akkor gondolom európai únion-n kívül vagy. Akkor te Norvégiában keresel 2900 eur-t?

Az úgy mégszarabb.

2023. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére kiszálltam ebből. Régen az építőipari cégeket átkozták mennyire inkorrektek, a vállalkozások legalja. Van ennél sokkal rosszabb, a szállítmányozási cégek. A saját főnököd szabálytalanságokra kér, ha nem úgy cselekszel ahogyan ő fütyül egyből levon a fizetésből. Rendőr, vámos mindenhol a kamionosokra vadászik, hogy jól lehúzzák pénzzel. Külön cégek alakultak, hogy az undorító tachográfot hogyan is kell nyomkodni. Mi van akkor ha elnyomkodtál valamit? Hogyan tudnak segíteni rajtad. Ez már nagyon durva! https://www.youtube.com/watch?v=tgr0tJ7iOkk
2023. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!