Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné letenni a kamion...

Megérné letenni a kamion jogosítványt ?

Figyelt kérdés

B jogsim 4 éve van, azon gondolkodtam, hogy megérné e 3 műszakos robotmunka helyett kamionozni?.

A pénz nem lenne akadály, hogy letegyem, de nem tudom mit tegyek...



2023. jún. 11. 20:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
64%

“ annyira nem hiszem hogy szar lenne…„


De az. Csak nem sikerül veled egyetemben sokaknak gondolkodni. Erre írtuk, hogy sok egybites csak a pénzig lát.

Utána már megakad a mutatvány.

2023. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
70%
Látod 10-ből kilenc azt mondja hogy sz.r. Ez nem azt jelenti hogy "annyira rossz nem lehet" hanem hogy nagyon nem való mindenkinek ez a munka, tényleg sokan csak a pénzt látják benne.
2023. jún. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
86%
Letenni a kamionos jogosítványt, nem azt jelenti, hogy abbahagyod és nem vezetsz többé kamiont?? 😂
2023. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
Erdélyi vagyok, itt így mondják.
2023. jún. 16. 21:54
 55/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem érdemes. Csak idegbajt kapsz.
2023. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyira érdemes, mint az autóbuszvezetőit, mindkettő keresett szakma.

De most olvastam egyik kérdés alatt, hogy hollandiába, belgiumba visznek magyar munkaerőkölcsönző cégek magyar munkavállalókat gyári munkára 3 ezer eurós fizuért. Annyiért már megéri gyárban is robotolni, nem?

2023. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%
Hát én voltam kinti gyárban és dolgoztam itthon is ilyen helyen, ég és föld a különbség a nyugati gyár javára és nemcsak fizetésben. Augusztusban megyek vissza.
2023. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%

#13


na hol van a cikk?

2023. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
2023. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim válasza:
79%

én akkor az ellenpólust képviselném. Amit most csinálok, az abból áll, hogy beülök a telephelyen (igazából az egész cég itt van, nem az a szokásos disznótelepi telephely mint a magyar cégeknél) a megrakott teherautóba, felveszem a megrakott pótot, elvezetek 130 km-t ahol lerakom a pótot, lerakom magamról a konténert, héderelek 1,5-2 órát amíg megrakják a konténert amit fel kell vegyek, meg hogy megrakják a másik pótot amit fel kell vegyek (pótkocsis szerelvény), visszavezetek 1,5 órát a telephelyre, rárakom a pótot a rampára, rárakom a teherautót a rámpára, fogom a cuccom és megyek haza. 6-6,5 óra egy nap, minden nap otthon és hétfőtől péntekig van csak munka. A fizetés ~1.100.000 ft átváltva, de ez itt elég átlagos fizetésnek mondható, de legalább nyugis a meló.


Ez nem magyarország evidens, de a lényeg az hogy nem kell ám feltétlen a vándorcigány nemzetközis életre gondolni ha kamionozásról van szó, lehet ezt úgy is csinálni mint akármelyik hétköznapi munkát, és bőven jut időd családra, magadra meg mindenre... itt a munkahelyen amúgy még konditerem meg szauna is van :D


de mondjuk én európában is szerettem járkálni akár magyar cégnél, és amit az utolsó ír az tipikusan olyan aki vagy életében nem kamionozott még, vagy csak valami taknyos kezdő és a többi böszme gyökér dumájára alapoz... adr-el is jártam európában, németen meg ausztián át, a kutya nem állított meg, és 90-el toltam mindenhol (fyi adr-el elvileg csak 80-al lehetne menni)

2023. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!