Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az ebev-en lekérdeztem,...

Ha az ebev-en lekérdeztem, hogy foglalkoztatnak e engem holnap, mivel holnaptól dolgoznék, de azt írta a rendszer többször is, hogy feldolgozás sikertelen az azt jelenti, hogy nem vagyok bejelentve?

Figyelt kérdés
Vagy elég a munkáltatónak holnap bejelentenie?

2023. júl. 18. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jövőbeli dátumot nem tudsz megnézni. Keress rá holnap délután.
2023. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor mi a helyzet ha munkaszerződésem sincs? De azt mondták napi bejelentéssel foglalkoztatnak, meg havonta készpénzben fizetnek ki.
2023. júl. 18. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:

" Akkor mi a helyzet ha munkaszerződésem sincs? "


Bőven elég, ha bejelent a NAV-hoz. A bejelentéssel létrejön az egyszerűsített foglalkoztatás. Legkésőbb a munkakezdés előtt a bejelentésnek meg kell történnie. Tehát ha reggel 6-kor kezd foglalkoztatni, akkor 05:59:59 másodperckor a NAV rendszernek rögzítenie kell egy bejelentést tőlük, ami a te foglalkoztatásodra vonatkozik.

Ha ilyen van, akkor hivatalosan vagy foglalkoztatva.

Az sem gond, ha késnek vele, csak legyen meg. A késés a foglalkoztató problémája, nem a tied. Őket szankcionálja érte a NAV, nem téged.

2023. júl. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te most komolyan gondoltad, hogy egy jövőbeli dátumról indítottál lekérdezést...?
2023. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, hogy még a munka megkezdése előtt be kell engem jelenteni, gondoltam ezért lehetne látni ha bejelentettek már előre.
2023. júl. 19. 09:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gondolkodjál már ezen.
2023. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatást!
2023. júl. 19. 10:39
 8/8 anonim ***** válasza:

"Én is úgy tudtam, hogy még a munka megkezdése előtt be kell engem jelenteni"


Ez így igaz, de mint írták fentebb, ez akár előtte 1 másodperccel is megtörténhet.

2023. júl. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!