Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztosításokkal és hitelügyint...

Biztosításokkal és hitelügyintézéssel foglalkozó cégtől kaptam állásajánlatot. Irodai munka lehet vagy házalós, értékesítős? Nem nagy a cég. Tudom, hogy ha odakerülök akkor mindent elmondanak, de szeretek felkészülni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a cég neve? Kérdezd meg és nézz utána.

De ha ők kerestek meg, akkor tuti házalós.

2010. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
kitalálom! professionre feltöltötted az önéletrajzod, ezek levadászták az adataidat és felhívtak. ha ez volt, akkor bizony házalós kamumeló.
2010. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Házalós, jutalékos rendszerű, neked kell rálőtyölni az emberekre mindenféle sz*r pénzügyi terméket. Engem is kerestek már meg ilyennel, álláskereső oldalon való reg. alapján, gondoltam megnézem magamnak. A helyszínen rögtön kiderült, hogy miről van szó. Utána meg hívogattak, meg nyaliztak, hogy "ú, ilyen-olyan szupi voltam az állásinterjún, túljutottam egy szűrőn, akkora király vagyok, hogy hú, nehogy már 70 ezerért akarjak valahol beosztott hangyaként dolgozni, amikor itt szénné kereshetem magam, stb. stb." Szépen megköszöntem és finoman leráztam.
2010. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

az ilyeneket azzal szoktam kiszűrni, hogy megkérdezem még az első hívásnál, van fix alapbér? ha erre nem tud vmire való választ adni, akkor nincs miről beszélni. amikor ezek a biztosítóék kerestek meg, az emberke csak hebegett-habogott erre a kérdésre, h ők vállalkozó embereket keresnek, de jajj de nagyon számítanak rám. pff

2. válaszoló

2010. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában értékesítőket keresnek, mert a legtöbben a válságidején visszaadták a vállalkozóikat még időben. Legközelebb a telefonba azt kérdezzed meg, hogy alkalmazotti munkakör vagy vállalkozói? Mert ha vállalkozói, akkor nem érdekel. Én ezt szoktam nekik mondani, mert csak ők hívogatnak mióta munkanélküli lettem. 28L
2010. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez sem garancia, a párom behívták úgy, hogy rákérdezett a telefonban, hogy milyen munkaviszonyban állna, a csaj mondta, hogy természetesen alkalmazotti. Az interjún derült ki, hogy vállalkozói. Párom hirtelen haragú és kicsit rájuk borította az asztalt.


Már csak azért is, mert arra az időpontra lett volna másik interjúja is, amit így elbukott:S

2010. okt. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a munkaügyi központ közvetített ki. nincs a cégnek honlapja csak a cégböngészőben tudtam meg, hogy mi a tevékenységi körük. Akkor lehetséges, reménykedhetek még hogy asszisztenst vagy ilyesmit keresnek? Fix fizetéssel??
2010. okt. 16. 11:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajna ezek mind házalós munkák. Engem is megtaláltak az elmúlt hetekben kb. 6 ilyen hülye ajánlattal. Ráadásul némelyik olyan erőszakos, hogy már azon voltam, inkább telefonszámot váltok...

Ha nagy ritkán asszisztenst (tehát irodai munkára embert) keresnek egy ilyen helyen, akkor légy nyugodt, a hirdetésükből egyértelműen kiderült, hogy szó sincs értékesítésről. Ha ködösítenek és nem tudod eldönteni, miről is van szó, akkor az biztosan értékesítés.

2010. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!