Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » ITban milyen cég méretben...

ITban milyen cég méretben gondolkodnátok a karrieretek elején?

Figyelt kérdés

Most lehetőségem van egy +100 fős céghez menni és egy nagy multihoz.


A pici cégben 100%ban azt csinálnám, amit eddig, így növelném a senioritásom benne, míg a multiban annak ellenére, hogy lenne időm majd váltani idő elteltével más pozícióra, de egy abszolút egyedi dolgot csinálnék, amit max az országban 1-2 helyen tudnék újra hasznosítani és persze 0-ról indulnék.


Fizetésben majdnem ugyanaz a kettő. A multinak picivel jobb a kompenzációja.


Mennyire zsákutca ha pici céghez megyek? Vagy éppen multihoz, ahol nagy részt csak ott hasznosítható tudást szerzek?


Tervem a jövőben külföldre kidolgozni vagy pedig magánvállalkozásban elfogadni 1-2 projectet, így tudás szempontjából a pici cég vinne előrébb, de amúgy a nagy multinak meg a neve jobb és persze a projectek pár nagyságrenddel nagyobbak.



2023. aug. 22. 13:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért utálják itt a kis cégeket xd. Én csomó ideig kis cégnél dolgoztam és ennek ellenére folyamatosan kaptam a megkereséseket, a váltás is elég könnyű volt. Ugyanúgy lehet fejlődni kis cégnél is, ugyanúgy van full HO,jó fizu. Ráadásul a kollégák is nagyon normálisak voltak, kvázi családias hangulat volt, tudom , hogy ezt a legtöbb ember leszarja, de egy normális csapat és egy korrekt főnök aki nem szociopata, szerintem ma aranyat ér.
2023. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
#11 leírták többen, hogy miért. Mit nem értesz rajta?
2023. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!