Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért kell így elvégeznem a...

Miért kell így elvégeznem a tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Most hogy végeztem az egyetemen úgy látszik hogy sikerült elhelyezkednem. Az egyik börtönbe fogok dolgozni a gazdasági osztályon. Viszont nekem is át kellett menni az alkalmassági vizsgákon (fizikai, egészségügyi, pszichológiai) és részt kell vennem egy 10 hetes kiképzésen ugyan úgy mint annak aki sima őrnek jelentkezik.


Tulajdonképpen nekem miért kell elvégeznem a tanfolyamot amikor nem fogok a foglyokkal kapcsolatot létesíteni hanem csak a börtön logisztikát fogom intézni? A tanfolyam alatt is kapok viszont fizetést. Így megéri szerintetek?



2023. okt. 4. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a büntetés végrehajtás tagja leszel. És ha olyan egészségügyi problémád van ami tartósan akadályozhat a munkavégzés közben akkor nyilván nem vesznek fel. Mert 1 börtön logisztikáját komolyabb, összetettebb dolog mint a sarki kisbolté. És nem fér bele hogy gyakran kiessél a munkából.


A katonaságnál is át kell menni a felvételi követelményeken ugyan úgy a rádiósnak mint a közkatonának.


Amúgy 2 hónapig a semmire fogsz kapni bruttó 590 ezer forintot. Ha 25 év alatti vagy az majdnem NETTO 500 ezres fizetés. Inkább örülj ennek.

2023. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Haverom neje a Honvéd kórházban irodista. Neki is volt és van kiképzés, mert "katona".


Ha fizetik, akkor meg nem mindegy?

2023. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha jön egy börtönlázadás?:D
2023. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetik, akkor miért ne érné meg?
2023. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Cooper teszt. Aki az állományba tartozik el kell végeznie.
2023. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!