Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát tanuljak ki?

Milyen szakmát tanuljak ki?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és szülőkkel élek. 20 évesen kezdtem el az egyetemet de 2 év múlva ott hagytam mert nehéz volt.

Aztán elkezdtem OKJ szakmákat de egyikkel ez volt a probléma másikkal az. Aztán 25 évesen megint elkezdtem a főiskolát amit be is fejeztem nem tudok vele elhelyezkedni.

Most 30 éves vagyok eddig főként raktári meloim voltak.


Nem szeretek emberek között dolgozni, kétbalkezes vagyok, de szeretem a fizikai munkát, és a szabadban lenni. Vállalkozásban dolgoznék leginkább. Egyéni vállalkozás. Nem szeretek alkalmazott lenni sem. Szeretem azt hogyha mozgok, viszont nem szeretek emberekkel kommunikálni. Ilyen foglalkozásokat tudtok mondani?


2023. okt. 7. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Sírásó...

Egyébként kismillió lehetőség van, attól függően, hogy mihez van affinitásod, a sofőrtől a villanyszerelőn át vannak lehetőségek. Jó lenne tudni mihez értesz, mi érdekel, meg ilyenek.

2023. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy kétbalkezes vagyok. Ilyen szerelési dolgok még ilyenek sajnos kizárva.
2023. okt. 7. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen főiskolát végeztél? Milyen gyakornoki pozíciót űztél mellette? Nem akartak megtartani?


Munka terén szerintem lehetetlent keresel, mivel nem ismerek olyan munkahelyet, ahol nem kell emberekkel beszélgetni. Magánvállalkozóként ez hatványozottan igaz, hiszen hírdeted magad, kapcsolati hálót építesz (hogy legyen vevő), a vevő fizet, probléma esetén te oldod meg.

2023. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

#2: Oké én is, kiadtam egy halom pénzt makettekre azért ... XD De mennyire? Villanyszereléshez azért nem zongorista ügyességű kezek kellenek. Sofőrködésre mi a kifogás? Többi kérdésre is válaszolsz?


#1

2023. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Segédmunkás építkezésen kb. oda jó leszel.
2023. okt. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy szakma de kétbalkezes vagyok. Egyebkent ez fejleszthető. Ács, köműves,villanyszerelő. Tessék írtam pár szakmát amit jónak tartok. De kezdőként egyikkel sem leszel vállalkozó. Olyan szakma nincs amihez nem kell kézügyesség. Akkor egy keresett egyetemi szakra kell menni. Csak hát az ugye meg nem ment. Szoval el kell dönteni mi t akarsz. Betanitott munkaba ne ragadj le, azt viszont fogadd meg.
2023. okt. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kerti munka vállalkozás, kertgondozás, favágás, fűnyírás. Sokan vannak akik ezt csinálják vállalkozásban plussz költöztetés ha bírod a cipekedést, árukiszállító nem tudom ezekhez van e jogsid. Ezekhez nem kell különösebb kézügyesség.
2023. okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szabadban lenni, de közben emberekkel nem találkozni? Ez kicsit nehéz.

Legyél inkább home office-ban dolgozó programozó vagy weblapkészítő, és járj ki a szabadba, amikor kedved tartja. Egyéni vállalkozást is indíthatsz.

2023. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!