Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit reagálna a BKV HR-ese, ha...

Mit reagálna a BKV HR-ese, ha azzal állítanék oda, hogy jelentkeztem az M4-es metróvezető állásra?

Figyelt kérdés
2023. okt. 25. 18:01
 1/7 anonim válasza:
76%
Próbáld ki, és megtudod :D
2023. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Valószíűleg megkérdezné, hogy papírod van-e rá? Ha nincs akkor ott az ajtó!

Amúgy meg látszik, hogy tanuló vagy, és nem tudod mi az, hogy munkakeresés. Nem úgy van, hogy csak odaállítunk valahova. Minimum telefon, de inkább e-mail, és önéletrajz elküldése. Aztán vagy behívnak, vagy nem. Ahogy gondoltad, úgy a portán se jutsz be.

2023. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Kiröhögne, mivel az M4 az önvezető.
2023. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Hol jelentkeztél rá?


Csak azokra lehet amik kint vannak a karrier oldalukon...

2023. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Te: Jó napot! Jelentkezem a négyes metró vezetői állásra.

HR: jól van vicces fiú🤡. Gyere vissza 2099 január 3-án és felveszünk! Addig is szíves türelmedet és mégértésedet kérem.😁

2023. okt. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1: Poénból lehet kipróbálom 🤣


#2: Metró vezetői állásra eleve nem úgy mennek, hogy van rá papíruk, mivel nem olyan mint a kamion, hogy megszerzése, C+E-t és azt lobogtatod, mivel a metró szigetüzem, ők küldenek képzésre.


#3: Tudom, ezért a legkönnyebb munkakör. Vicces semmittevő munkákra szokták mondani a vonatkerékpumpálót, a napnál fűtőt, én feltaláltam egy újat: M4-es metróvezető 🤣


#4: megkeresnék az oldalukon egy nem önvezető metró hirdetést, képernyőkép és átphotoshopolom az M2-t M4-re és azt mutatom bizonyítéknak, kicsit elbizonytalanodnának és keresnék a portálon, hol írták el 🤣


#5: 😉

2023. okt. 26. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak járművezetők a 4-es metrónál is, csak normál, üzemszerű forgalom esetén állomási diszpécseri feladatokat látnak el.
nov. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!