Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közgazdász diplomával, az...

Közgazdász diplomával, az alábbi tapasztalattal milyen munkaköröket érdemes pályáznom?

Figyelt kérdés
1 éve diplomáztam, azóta könyvelőként dolgozom egy kkv-nál. Nem igazán tetszik ez a vonal, unalmas és közben nagyon le vagyok terhelve. Januárban szeretnék felmondani, 1 év könyvelési tapasztalattal és felsőfokú angollal milyen munkaköröket érdemes megályáznom? Inkább multihoz mennék szívesen, fontos, hogy a mostaninál (br. 400) magasabb fizetést és kevesebb stresszt szeretnék.
2023. okt. 26. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Túl sok lehetőséged nincs ilyen semmitmondó tapasztalattal. Elmész könyvelőnek multihoz br 450-500k fizuért
2023. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivan?! Hol adnak bruttó 400-at, és milyen diplomára? Feltételezem vidéki cég. Valami kis kontextust adjál kérlek, nem akarom előadni magam, de ez már tényleg vérlázítóan kevés.


A juniorok bérek a budapesti multiknál most olyan 600-700 br körül vannak, viszont ehhez elvárnak egy magasabb Excel tudást.


Igazából mihez értesz, és mi érdekel?

Reporting? Controlling? Risk? Business Analyst? Bank? Bef bank ssc? Olajcégek?

2023. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2# igen, vidéki cég, nyugati orszagrész, ráadásul nem is annyira kis cég, kb 40 fős iroda. Gazdálkodási és menedzsment szakos Bsc diploma, felsőfokú angol, túl sok egyéb paraméterem nincs, mert juniorként többnyire számlarögzítés és valamennyi adminisztratív munka tölti ki az időmet, szeretem az excelt, de nincs szükség rá a felhasználó szintnél jobban, így nem igazán fejlődöm benne. Unom amit csinálok, ráadásul nagyon le vagyok terhelve, de nem csak én a többi junior is, amivel nem lenne gond, de a munka mennyisége nincs arányban a fizetésemmel.
2023. okt. 27. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es, sajnos ki kell ábrándítsalak, de vidéken kb. ennyi a fizetése még a diplomás embereknek is. Nem véletlenül akarják az emberek azt, hogy Pesten legyenek alkalmazva, de home office-ban. Nem azért, mert lusták dolgozni, hanem azért, mert vidékről napi szinten bejárni nem lehet Pestre. Oda költözni megint nem túl kellemes, undorító az a város, és már nem nagyon bír el több embert.

Én hasonló cipőben járok, most adtam be 10 db jelentkezést pesti cégekhez, de elég szkeptikus vagyok, hogy mit szólnak majd a home office igényemhez.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, vidéken kb. ennyi, és még így is általában túljelentkezés van.

Szórj szét sok életrajzot, amit szerinted a végzettséged szerint meg tudsz tanulni és kérik a tárgyalási szintű angolt. Vidéken még mindig versenyelőnynek számít. Hátha amiatt felvesznek. Vagy költözz Pestre.

2023. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!