Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a jobb? Fizikai vagy...

Melyik a jobb? Fizikai vagy irodai munka?

Figyelt kérdés
nov. 27. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Mindegyikből van ezerféle, úgyhogy a kérdésed megválaszolhatatlan.
nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek megvan a maga előnye és hátránya is.
nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerintem csak az irodai munkának van előnye.
nov. 27. 22:32
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem!


A fizikai munka előny az, hogy nincs mozgás szegény életmódod, kevésbé van meg az az érzés, hogy "majd bealszol" bár nyilván függ, hogy mit csinálsz.. de például még gyárban is mozogsz annyit amennyit kellene naponta. Még az irodában csak bemész, és beülsz és hazamész és szart sem mozogtál.. ha te a szabad időd nem szánod rá. Ami szerintem egy nagyon nagy hátrány.

nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Fizikai.

Nyilván nem a éhbéres rabszolgamunkára gondolok, de egyébként, megfelelő fizetést nézve, a fizikai munka jobb, egészség, miegymás szempontjából.

nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Irodai: kint lenni a hidegben nem jó.
nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Dolgoztak irodában, halál. Komolyan brutál volt, be állt a derekam a hátam a nyakam, a bél mozgásom a béka feneke alatt volt, nagyon rosszul éreztem magam. A legjobb ha váltott módon tudsz dolgozni, hogy mozogj is és ne csak ülj és pötyögj
nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
3: Irodai munka jobban megterheli a szemet, rossz a testnek. Aki nem edz, nyújt rendszeresen, könnyen kialakulhat lumbágó avagy nyaki sérv.
nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%

Irodai

Tettetik,hogy halálra dolgozzák magukat.

Megterhelő idegileg,ez jogos...

De azért nem egy párszáz forintos reggelivel kezdik a napot,általában kevesebb anyagi problémájuk van.

Egy egyszerű melósnak nincs pénze rendelni ebédet feltétlenül minden egyes nap.

Minőségi kaja márpedig kell.

Mondjuk külföldön lehet,hogy mindketten megtehetik.

Ha a kérdés ide tartozik csak,akkor egyértelműen az irodai.

nov. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
3 év irodai munka tönkrerakta a hátam. Mérnök vagyok, elmentem technológusnak, ne kelljen egész nap ülni.
nov. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!