Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mindenhol azt írják, hogy...

Mindenhol azt írják, hogy álláskeresés során aktivizáld a kapcsolati hálód. És ha valakinek nincsenek kapcsolatai?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha valaki mondjuk egy introvertáltabb ember, és nem nagyon ismwr senkit, aki tudna neki segíteni, akkor hogyan tovább?

dec. 14. 17:23
 1/7 Lilluci27 ***** válasza:
100%
akkor jelentkezni kell állásokra
dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Aki introvertalt az kereshet olyan melot ami olyan, home-office nem feltetlen havi netto 3 millios gyakori-programozosdi, hanem esetleg valami realis munkat vegezni otthonrol, mar renteget lehet. A COVID alatt szinte mindenki tudott home-officeba menni, most is lehet kerni a lehetoseget hivatkozva erre - persze azt fogjak mondani, hogy nem, de lehet 1000 bol 1 azt mondja oke a te munkadra.
dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az igényeljen munkanélküli segélyt.
dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Hibaüzenet: a kérdésed hamis állítást tartalmaz.


Részletek:

Nem írják mindenhol hogy álláskeresés során aktivizáld a kapcsolati hálód. Kérjük fogalmazd újra a kérdésed és próbáld újra.

dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Életemben nem láttam olyat ahol azt írták volna, hogy "aktivizáld a kapcsolati hálódat".


Ilyet jellemzően vidéki állami / önkormányzati helyeken tudok elképzelni ahol egy jelentéktelen minimálbéres aktatologató pozícióra a polgármester végzettség nélküli ismerősét fogják felvenni, de a versenyszférában neked hiába van kiterjedt kapcsolati hálód akkor sem fogsz pl. 8 általánossal szívműtéteket végezni egy budai magánklinikán.


Szóval szerezz versenyképes tudást és tapasztalatot

dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ha én új helyre akarok menni akkor szimplán jelentkezek a szimpatikus helyre és ennyi.

Ha esetleg ismersz az adott cégnél valakit akkor az lehet segítség de főleg nagyobb cégeknél nem ezen fog múlni a dolog.

dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha nincs akkor ne aktiváld?
dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!