Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itthon tényleg ennyire jól...

Itthon tényleg ennyire jól megy, hogy december közepétől január első hetéig az emberek jelentős része nem dolgozik? Gondolom ezek a 3 hetes pihenők nem az éves szabadságból vannak...

Figyelt kérdés
dec. 20. 09:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
De az éves szabadságból. Nálunk augusztusban van két hét leállás, decemberben is kb. 2 hét, és január első hetében se dolgozunk, ami már a jövő évi szabadság terhére megy. Gyakorlatilag alig van olyan szabadság, amivel én rendelkezem, és akkor veszek ki, amikor nekem szükségem van rá.
dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%

Rosszul gondolod.


Én is dolgoztam ilyen helyen.

Két hét szabit kötelező volt megtartani az év végi leállásra.

dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%

Nyugi, én dolgozni fogok 24-25-én is, meg a két ünnep között is. A szabadságokat novemberig ki kellett vennem.

De amúgy alapvetően ha az ember nincs szabadságon, táppénzen és épp ünnepnap sincs, akkor dolgozik (kivéve a heti 2 pihenőnapot). Szóval nem egészen értem a felháborodott kérdést.

dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%
Nekem rendes szabibol megy
dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul értelmezed az életet, ha azt hiszed, hogy az a munkáról szól.
dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
Szegény gyermek most szembesült a felnőtteket érintő dolgokkal, ez vár majd rád is kérdező, jobb ha már most felfogod!
dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%

De, ezek az éves szabadságból vannak, ha maradt 12 napod akkor te is lehetnél most 3 hét szabin.

Meg sok helyen ezek kényszerszabik, év közben nem adják ki, hanem ilyenkor kell elmenni szabira.

dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
43%

"december közepétől január első hetéig az emberek jelentős része nem dolgozik?"

Honnét van ez az infód?


Az emberek elég jelentős része egyáltalán "nem dolgozik", ha ez alatt az állást érted.


Intézményi szünetek is vannak.

Állami intézményekben van.

És csak az emberek 30%-a alkalmazott, szóval 70% akkor szünetel, amikor csak akar.

dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
44%

Hogy ezeknek a csóróknak mennyire fáj minden, még az is, ha az ember szabadságra megy. :D :D :D

Csak hogy megpukkadj, elmesélem, hogy én már 3 hónapja projektek között vagyok és egész nap semmit nem dolgozom, de ugyanúgy megkapok a nettó 1 milliós fizetésem. :) :) :) :) :)

dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk mindenkinek kiadták az utolsó hetet az éves szabadságon felül. Nálunk tényleg jól mennek a dolgok.
dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!