Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik itt valaki vendéglátá...

Dolgozik itt valaki vendéglátásban?

Figyelt kérdés

Tényleg napi 12-14 óra heti 6-7-szer? Facebookon olvastam hogy sokan így nyomják.

Ezek mennyit keresnek?

Heti 6 nap, 12 óra és 3 ezres nettó órabér esetén is már 936 ezres fozetes jön ki. Ekkora órabére gondolom van egy szakácsnak, egy pincérnek meg a borravalóval, de ennek csak több.


Ami azért furcsa, mert én nem látom azt, hogy a vendéglátósok ilyen jól élnének, de lehet én látok rosszul.


jan. 11. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

En 5 napozok, hetfö-pentek 6-14ig, termelökonyhän a halodo nyugaton. Teljes bejelentes, 30 nap szabi, stresszmentesen, fizu tarifa szerint...

A konyän otthon nem oraberre fizettek hanem teljesitmenyre, es älltaläban %ot kaptunk a forgalobol. A teljes bejelentes otthon is mindig elväräsom volt, de otthon ritkän dolgoztam heti 4 napnäl többet, de akkor belevertünk a napi 16 oräkba is...

Az utolso magyar munkahelyemen 15 nappal, millio fölött kerestem szakäcskent de ennek lassan 20 eve mär...

ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!