Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lehet az oka hogy nem...

Mi lehet az oka hogy nem vesznek fel sehová? Pályakezdő vagyok tavaly májusban végeztem.

Figyelt kérdés
Behívnak interjúra aztán vissza jeleznek mindig, hogy egy tapasztaltabb idősebbet vesznek fel helyettem és ne haragudjak ez miatt. Mindig ezt csinálják és az elején még nem zavart annyira, csak most már elfogy mindjárt a maradék ösztöndíjam is és már teljesen elcsórósodok. Nagyon rosszul érzem magam, hogy nem vehetem meg amit akarok és nem gondoltam volna hogy ezt fogom egyszer mondani, de már nagyon vágyok arra, hogy dolgozni mehessek, vágyok a közösségre! És elsősorban szeretnék pénzt mert terveim vannak, hogy mire akarom költeni!

jan. 14. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj olyan állást találni, ahol pályakezdőket is felvesznek, illetve nézz szét az ismerőseid között, tud-e valaki segíteni esetleg. Jobb ötletem nincs.
jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Milyen szakot végeztél?
jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bolti eladó
jan. 14. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Elég intenzíven keresel?

Még igazából szerencséd van, hogy behívnak vagy hogy utána még visszajeleznek, ez sem mindennapos.

Ha nagyon nem megy, nézz körül Magyarországon kívül, én másfél évig bírtam a keresést 20 éve, aztán leléptem.

jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem akarlak elkeseríteni, de én 6 hónapig kerestem állást sok év tapasztalattal. Aztán teljesen véletlenül sikerült egy olyan helyre bejutnom, amit senki nem vállalt el. Nem terveztem, hogy sokáig ott maradok, csak ugródeszkának tekintettem, de elvállaltam.


Nagyon úgy néz ki, hogy szerencsére is szükség van hozzá.

jan. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Kamuzz tapasztalatot.
jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!