Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem vesznek fel sehova...

Miért nem vesznek fel sehova dolgozni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje végeztem a sulival, nagyon sok helyre küldtem önéletrajzot de semmi. 1-2 helyen voltam interjún, mondták hogy majd szólnak, azóta is várom..(több hónapja) Valahonnan meg választ sem kapok. Azt gondolom, hogy az lehet a fő ok, hogy pályakezdő vagyok és nincs tapasztalatom. De muszáj, dolgozni és szeretnék is. Ti mennyi idő után tudtatok elhelyezkedni suli után?

2021. máj. 30. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos ez ilyen.

Az önéletrajz 90% ba a kukába köt ki mivel ezekre az állásokra már megvannak az emberek (ismerősök ismerősei) szóval ne csüggedj majd lesz valami

Ez a majd értesítünk ugyanaz soha nem hívják vissza az embert.

2021. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Milyen végzettséges van? Melyik városban keresed a munkát? Enélkül nehéz értékelhető választ adni.
2021. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ügyvitel szakon végeztem, a környéken van 1-2 nagyobb város ahová küldtem, illetve Budapestre is, mert az sincs messze
2021. máj. 30. 22:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Van érettségim is plusz a szakma ahogy írtam
2021. máj. 30. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy hol él, Bp-en én 120 helyre jelentkeztem kovid alatt és 3an kerestek fel! Abból 1 volt elfogadható, a többi egy, két kivételével, akik elutasítottak, semmi választ nem írtak. ez van. És 2005ben is ez volt!
2021. máj. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!