Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan emlékeztessem a főnököm...

Hogyan emlékeztessem a főnökömet a fizetésemelésre?

Figyelt kérdés

Namármost decemberben végeztem egy kis kutatást, keveseltem a pénzem az adott poziban, így szóltam is a főninek.


Először is húzta a száját, gondolom remélte, hogy nem kell adnia emelést. Majd közölte, hogy hálás, hogy résztvettem ingyen egy projektben, nem felejtette el, majd január végén kapok érte úgy 100-150 ezret. xD Az az egyik, majd közölte, hogy lesz mindenkinek emelés, ami tény, ez februártól 10%. Én viszont 20%-ot kértem, mondta h ezt meg kell kérdeznie még a főnökeitől, februárban térjünk vissza rá.


Mit tegyek most szerintetek? Emlekeztessem arra, hogy a projektert beigert egyszeri 100-150et, illetve kerdezzek ra mizu a 20%-kal? Illetve ha 10%-os emeles igy is lesz, akkor kerjek meg tizet, vagy erre a huszat.


Ket eve vagyok a cegnel, egy eve ebben a poziban.



jan. 18. 00:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, január végén kapod a 100-150 ezret. Várd ki! A 20 százalék emelésre pedig azt mondta, februárban tud róla érdemben beszélni. Ezt is várd ki! Ha tudsz jobb helyet, akkor viszont nem kell várnod, máris válthatsz.
jan. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Soha nem egy jobb ajánlat nélkül kezdünk alkudozni fizetésemelésről.


Eleve felmondasz, és ha kérdezi, miért, akkor megemlíted hogy van ez a jobb ajánlat +40%-kal. Aztán vagy mond rá valamit, vagy nem.

jan. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1) a 100-150 a kovetkezo fizuval jonne, tehat februar elejen. Februar vegen pedig futunk meg egy kort. Akkor azt mondod, most januarban ne szoljak, figyeljem meg, higy egyaltalan kapok e valamit, ha nem, akkor figyelmeztessem?
jan. 18. 01:01
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Ez valami diákmunka, vagy felnőtt emberként vagy képtelen önálló döntéseket hozni?
jan. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Telefonszama meg van? Beszélek vele helyetted
jan. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%
Dobj meg az email címével, írok neki ha gondolod
jan. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
73%
Ne emlékeztesd, hanem csapj oda az asztalra! Neked kell kiállnod magadért, mert más nem fog.
jan. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miert lenne diakmunka?
jan. 18. 08:08
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem ad, akkor mit csinálsz? Szilvásbuktát?
jan. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Baseball ütővel.
jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!