Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ebből van valami kiút?

Ebből van valami kiút?

Figyelt kérdés

Gyógymasszőr vagyok. De ebben nem tudtam se elhelyezkedni de vállalkozást csinálni belőle.

Műszaki érzékem nem sok van mármint kézügyességem azért választottam ezt a szakmat régebben. Egyetemre még soha nem akartam menni.


30 éves vagyok és nettó 300 ezret keresek és jelenleg újság terjesztessel foglalkozók.

És a munka az jó. De kevés a pénz és nem tudok belőle megélni. Egy albit. Nem tudok belőle fent tartani, saját lakás hát arról álmodozhatok, és úgy érzem soha nem fogok tudni ebből kitörni. Mert vállalkozáshoz nincs pénzem, viszont alkalmazottkent ha csak nincs valami extra nagy tudásom vagy olyan amihez nagyon kell a matek, akkor 400 ezernél többet soha nem fogok tudni keresni. Ez pedig Pesten nem a legjobb fizetés hát még a nettó 300 ezer Ft.

30/f


febr. 6. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Már egy mezei 8 általánost igénylő újságosztogatónak nettó 300 ezret fizetnek? Lol...
febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 IgaziÚriember ***** válasza:
Van kiút.
febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es: újság terjesztő nem újság osztó. Tudod mi a kettő között különbség? Az osztó ott áll kint metrónal vagy valahol és osztogatja az újságokat.

A terjesztő meg kap területeket azon el kell igazodni, sokat sétálni postaládákba bedobni, társasházakba bemenni és stb.

Ami fizikai munka és napi 8-10 órás munka.

Plussz uzemanyag.

febr. 6. 16:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ugyanaz a kulimunka , csak mas a tavolsag
febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es: Mi mást lehet akkor csinálni? Mert nem munka szeretetebol dolgozok. Milyen munkák vannak amíg nem igényelnek szakképzettséget vagy ha igen akkor masszőr ként hol lehet elhelyezkedni és hol lehet megkeresni minimum a 450 ezres nettó fizetést? Várom a válaszokat
febr. 6. 17:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért ha nettó 700 ezret keresnél mikorra lenne belőle egy putris lakásod? Ami még mindíg nem újépítésű és még be is kell rendezni?

Na?

Akkor meg nem mindegy?

febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországgal az a gáz, hogy tűlevelekből akarnak karácsonyfát építeni... Külföldön sem drágábbak az ingatlanok! Csak a fizetések sokszorosak!
febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 azért ilyen cigányputrikat amik a hirdetésben szerepelnek szabolcs vagy borsod megyében meg kapsz 3-4 millióért, nem 70 000€


"Milyen munkák vannak amíg nem igényelnek szakképzettséget vagy ha igen akkor masszőr ként hol lehet elhelyezkedni és hol lehet megkeresni minimum a 450 ezres nettó fizetést?"


Miért kellene egy szakképzetlen, semmihez nem értő szerencsecsomagnak nettó 450 ezret keresnie?


Másfelől ha nem tetszik akkor menj ki "külföldre" és mosogasd össze egy "külföldi" ház árát, sok sikert!

febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaja barátom csak ott nincs tenger, sem 2 ezer eurós fizetések!
febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!