Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mibe fektessek kisebb összeget?

Mibe fektessek kisebb összeget?

Figyelt kérdés

2 millió forint megtakarítást mibe fektetnétek állampapíron kívül? Külföldi valutába, kriptóba stb?

Esetleg valakinek van tapasztalata ebben, akár pozitív, akár negatív?


febr. 6. 22:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

#9 Azt gondolom, hogyha a világban nagyobb a bizonytalanság, romlik a pénzügyi helyzet, akkor sokan akarnak a biztonság miatt aranyat vásárolni - történelmi példák ezt mutatják.


Ezenkívül a jövedelmem forintban van (sajnos) szóval, ha aranyat veszek, valószínű forintban mindenképpen nőni fog az ára az infláció miatt - így gondolom, hogy legalább valamennyire csökkentem az inflációs veszteségeimet.

febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy TBSZ All world ETF-fel megfelelő választás lehet számodra.
febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%
10 1000ft-ból 100ezret, azt hogy? Egy gyümölcsfa is többe kerül? Mit vegyünk ezerért?
febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

@13


Én vettem már az ócskapiacon a csövitől olyan könyvet 40 Ft-ért, amit a vaterán 31500-ra licitáltak fel. S nyilván nem minden nap botlik az ember ilyesmibe, de ha figyelmes, néha beesik.

febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%

14 40Ft-ért már egy zsemlét se adnak. Én lejárt régi újságot is 100ft-ért vettem ezelőtt 20 éve.

Te nagyon olcsó helyet találtál. Vajon melyik megye lehet🤔?

febr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 NTBS ***** válasza:
0%
Attól függ mi a célod? Lehet Tippmixelni is belőle.
márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

@15


Nem most volt valóban, de a Keleti pu. mögött, a Verseny utcai ócskapiacon, ami azóta megszűnt.


50-ért árulta a csövi a könyveket, de mivel 10 db-ot vettem, engedett az árból.

márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!