Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak szerintem van most...

Csak szerintem van most munkaerőhiány Debrecenben?

Figyelt kérdés
Még most felsőfokú végzettség nélkül jelentkeztem irodai munkákra és mindenhonnan azon a héten ahogy beadtam már kerestek is. Bérigényem az átlagbér körül van, úgyhogy nem azért hívnak mert keveset írok be.

febr. 22. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Eleg valoszinu, hogy nem csak szerinted, hanem van meg legalabb egy ember a vilagon, aki szerint szinten munkaerohiany van Debrecenben.
febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Nyugalom, kb egymillió kínai vár indulásra készen oda, meg lesz oldva hamarosan.
febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Pár napja meg azt írták Debrecenben nem kapnak munkát hónapok óta.Lehet szerencséd volt
febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Lehet benne valami, a mérnöki meg fejlesztő munkaerőt már a budapesti munkaerőpiacról csábítgatják a helyi üzemekbe.
febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Nemsokára lesz ez még így se, ne agodj bátyja.
febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

3 - egy nő nyekergett, hogy nem hívják vissza, de aztán az lett sokak véleménye, hogy nagyon elcseszhette az önéletrajzát vagy a motivációs levelét. Aztán azt hiszem valaki segített neki.

Lépten-nyomon álláshirdetéssel van teli a város, a hét elején voltam ott, saját szememmel láttam.

A kérdező jól látja a helyzetet.

febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Ja, tele van a város álláshirdetésekkel, bolti eladónak meg gyrososnak, de mikor elmentem gyedre, 500+(!!!!!!!!!!!!!!) jelentkezés jött egy hét alatt az irodai munkahelyemre.
febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Nincsen munkaerő hiány, szimplán ba__nak rendesen megfizetni és offolják azon jelentkezőket, akik normálisak, határozottabbak s az alap elvárásokat lefektetik.
febr. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Múlt évhez képest engem is többen kerestek, de messze van covid év előtti időszakhoz, mi több, autóiparban például tudom, hogy több helyen létszámstop van.
febr. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Inkább rugdossák ki az embereket. Csinálják a helyet a még olcsóbb rabszolgáknak.
febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!