Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet valaki pszichológus...

Lehet valaki pszichológus egyetemi végzettség nélkül?

Figyelt kérdés

febr. 24. 20:27
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%

#11 "volt". Ott a kulcs szó.


Amúgy szerencsére nem lehet és szerencsére nem te döntesz erről. Azt meg senki nem állította, hogy diploma ellenére nem lehet valaki proli. Ezt se tudom honnan szedted. Olyan dolgon megy a vita amihez látszólag semmi közöd nincs.

febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
92%
#11 Fú, valami nagyon nem megy a szövegértéssel... Akkor leírom még egyszer. Ezt te írtad: "Bárki bármit mond egy olyan ember akinek “minden” jó volt az életében nem tud igazi segítséget adni olyannak aki teljesen padlón van több okból kifolyólag." Szóval megkérdem megint: szerinted ha a pszichológus ilyen ember (amit nem tudom, honnan veszel), akkor ki más tud segíteni egy padlón levő embernek?
febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
91%
#16 Válaszolnod már megint nem sikerült arra az egy kérdésre, ellenben másokat szidalmazni nagyon könnyedén tudsz. De persze, mi vagyunk negatívak. :D
febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
#17. Nem tudtad értelmesen leírni amit kérdezni akarsz, szóval persze, hogy nem válaszolok semmi érdemlegest, mert úgy is az lenne, hogy én vagyok idióta ha nem arra gondoltál. Kis zseni :)
febr. 24. 22:11
 15/39 anonim ***** válasza:
91%
#18 Az alapján kérdeztem, amit te írtál, de ha nem tudsz összetett mondatokat értelmezni, akkor leírom még egyszerűbben, hátha most sikerül. Szerinted ki tud segíteni egy padlón levő embernek?
febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
#19. Nem hiszem, hogy egy olyan ember tudna aki másokat bullyngolt iskolában. Az összetett mondatod maximum annyiból volt összetett, hogy szavak különböző oda nem illő ragozásait írtad bele
febr. 24. 22:18
 17/39 A kérdező kommentje:
18* valaki értelmes hozzászólását törölték :)
febr. 24. 22:19
 18/39 anonim ***** válasza:
79%
#19 Oké, ragaszkodj ehhez a verzióhoz. :D De nem azt kérdeztem, hogy ki nem tudna, hanem hogy ki tudna segíteni. Szóval?
febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
79%
#22 Na, most aztán válaszoltál... Van valami irónia abban, hogy felteszel egy kérdést, várod az "értelmes" válaszokat, de amikor valaki reflektál és visszakérdez valamire, amit írsz, akkor képtelen vagy érdemi választ adni. Vagy másra válaszolsz, vagy "XD"-ket írogatsz, vagy épp ostobának nevezel másokat. Hiába próbál veled az ember beszélgetést folytatni.
febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
#23. Nem érdemled meg, hogy tovább húzzam a “beszélgetésünket”. Te vagy a legautistább troll
febr. 24. 22:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!