Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Starbucks, vagy Café Frei?

Starbucks, vagy Café Frei?

Figyelt kérdés

Ezekbe a kávézókba jelentkeztem barstának, mindkettő behívott személyes interjúra. Mindkettővel jó tapasztalataim vannak, korábban már én is jártam mindkettőben, finom kávéik vannak, de nem tudok dönteni.


Pénzügyileg nekem mindkettő megéri, szerintem abszolút egyetemistabarát (mert az vagyok) kávézók.


Viszonylag közel is vannak az otthonomhoz, tehát ez sem akadály.


(Mielőtt jelentkeztem ezekre a helyekre, átböngésztem mindkettő honlapját, és mindkét kávézó tulajdonságai( pl. rugalmasság, munkaviszonyok, betanítás minősége) megfelelnek nekem)


Ti hogyan döntenétek? Ha esetleg valaki dolgozott már valamelyikben, milyen élményei voltak?



febr. 25. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ugyanannyira szimpi és rugalmas mindkettő, akkor válaszd azt, amelyik többet fizet. Én legalábbis ezt tenném. :)
febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezt pár éve föltette ugyan így egy szintén egyetemista lányka, és mint akkor, most is ugyan azt válaszolom:

én a Starbucksba mennék, mivel ha egyszer külföldre kényszerülsz, és szerepelni fog ez a CV-ben, a Starbucks -ot mindenki ismerni fogja.

febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szarvasi, otthon.
febr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Igen, téged már akkor szerintem láttalak, olvastam azt a kérdést is, de nem is tudom...erre nem gondoltam. Reméljük nem fogok külföldre kényszerülni, legalábbis nem szeretnék. De ez egy jó nézőpont lehet, köszönöm! Még gondolkodom rajta
febr. 26. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!