Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tartanátok furcsának egy...

Nem tartanátok furcsának egy olyan cég megkeresését, aminek még weboldala sincs?

Figyelt kérdés

Email-ben, ha jól sejtem fejvadászon keresztül kaptam tőlük az emailt.


IT cég, de nincs weboldal. Nincs social media. Amit látni lehet az egészről publikusan csak céginformáció. (Külső oldalon, ahol cégek adatai vannak...)


Aki a levelet írta fellelhető mondjuk LinkedIn-en, de ott nem szerepel a profilján a megkeresésükben említett cég.


A részletekben olyan van, amit én személy szerint eddig nem láttam:


Bérigény, munkaidő megállapodás után projekt alapú együttműködés, majd ennek függvényében tényleges szerződés (határozatlan idő).


Csak nekem furcsa ez, vagy létezhet ilyen?



márc. 6. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Melyik cég?
márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1: Inkább nem írom ki publikusan. Privin maximum.
márc. 6. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ok, küldd privátban akkor.
márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Egy IT cégnek legyen weboldala, ez szerintem alap. Ha nincs, az nekem is gyanús lenne.
márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Furcsanak talalnam egy noname fos kkv megkereseset, de szerencsere nem keresnek ilyenek.
márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát gyanús. Még egy normális kisvállalkozásnak is illendő legalább egy kulturált facebook profilt fenntartania.
márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Weboldalra is, még ha tegnap óta léteznek is, legyen már húsz perc egy "Hamarosan" lap behajítására, nem?
márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!