Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet gyorsan 100...

Hogyan lehet gyorsan 100 ezret keresni 0 tudással?

Figyelt kérdés

Sosem állt túl jól a családunk anyagilag. Amikor javítottunk volna az életünkön, az időben leégett a kertünk és mellékházunk egy része (ez 14 éve volt) és ekkor apám végső elkeseredésében tőzsdézni kezdett. Tudni illik egy új autó ára veszett el akkoriban. 4 millió ft. Annyira meghülyült tőle, hogy a veszteségünk 7 millióig felszökött. Tovább szerettem volna tanulni állat és természettudományi egyetemen, de dolgozni kellett, mivel anyám ott hagyta apámat és kellett a pénz. Természetesen engem 20 évesen nem vettek fel 0 tapasztalattal, papír ide vagy oda.


Azóta tengődöm, ha tudom mentem az állatokat és néhány önkéntessel heti-havi kontaktban vagyok. Bevételem nincs, mert a törlesztők sokat levesznek, illetve a hozzám passzolt állatokat senki nem finanszírozza. Adományt direkt nem kérek, már belőlem is hatalmas ellenszenvet váltanak ki a kéregetők. Szégyen, de olyanokra is igent mondtam, amikre nem kellett volna, de legalább volt pénzünk mindig. Sok helyre nem vesznek fel autizmussal (napi 4 óra megengedett) ami stresszes az kizáró ok, stb.)


Addig jutottam, hogy havi 180E kell 3 hónapon át állatok miatt, bár eddig 80E (azaz majdnem fele) megvan így már csak kisebb pénz után kutatok úgymond. Milyen alkalmi munkákra keressek rá? Főzök idősekre, bár arra sincs mindennap igény, sokszor rám rohad a kaja!!!


Egyszerűen nem tudom milyen tevékenységbe kezdjek, ami hoz egy plusz pénzt. Tanulással nem vagyok lemaradva, az még a jövő zenéje.


márc. 15. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Vérplazma adás.
márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Magadat sem tudod eltartani, de azért állatokat veszel magadhoz? Gratulálok.
márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Vállalj kisállat felügyeletet.

Elég jó pénz van benne, ha jól csinálod simán megélsz belőle.

márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Állataid ajándékozd el, ha olyan jellegű, akkor add el, avagy add be menhelyre., máris havi 180e spórolsz. Értem, hogy szívedhez nőttek és nem egyszerű, viszont ha nincs elég pénzed ételre, szállásra, az állatok is megsínylik az éhezést.


Igyekezz úgy bevásárolni, hogy ne rohadjon rád a kaja, csak azt vegyél, amire szükséged van, ezzel is tízezreket spórolsz.

márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Vegyél diszkont kincstárjegyet 19900000-ért, ami egy hónap múlva jár le és 20000000 névértéket fizet. Így keresel 100000-t.
márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

"Vegyél diszkont kincstárjegyet 19900000-ért, ami egy hónap múlva jár le és 20000000 névértéket fizet. Így keresel 100000-t."


Ja, a h.lyék pont így csinálják. :D

márc. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
A legegyszerűbben úgy, hogy megszabadulsz az állatoktól, és akkor egyből lesz egy csomó pénzed amit mondjuk az életed helyreállítására tudsz fordítani.
márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

“Ja, a h.lyék pont így csinálják. :D”


Ez volt a kérdés, hogy “0 tudással”… vagy mi a problémád?

márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Tőzsde, de ahhoz kell 1 Milla befektetés.
márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Ha lány lennél, tudnád, mihez kezdj.
márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!