Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek milyen a kapcsolata a...

Kinek milyen a kapcsolata a főnökével?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy mivel fiatal vagyok, ezért engem b*szogatnak a legtöbbet és egy csomó túlórám is van. Más is tapasztal hasonlót? Van hogy 30 perc is elmegy azzal, hogy chaten írogat nekem, ahelyett, hogy betenne egy meetinget és szóban megbeszélnénk az adott dolgot. Más gondok is vannak, pl Cafeteriát se kaptam még meg, illetve nem vagyok benne 100%-ig biztos hogy bruttó 500K jónak számít, amennyiben elmúltál már 25 éves. Irodai munkahelyről lenne szó, diplomás vagyok. Nem érezem úgy, hogy megbecsülnék a kemény munkámat. Igazából alig várom, hogy váltsak.

márc. 18. 18:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
42%
Gyere el hentesnek, húsüzembe csakhogy megtudd mit jelent az, hogy kemény munka!
márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Dobd be te is hogy van 3 gyerek xd Ja hogy pasi vagy
márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%

Nekem jó a kapcsolatom a főnökkel. Alig van kommunikáció, de ha akarok valamit, akkor beszélünk, feleslegesen nem. Választhatom a munkát, megbecsülnek (sokat küzdöttek, hogy a gyakornokságom után visszavegyenek)

22 éves vagyok, a főnök kb 35-40? a csapatomban a vezetőm 45-55 közt van, vele is minden rendben.

Összességében elégedett vagyok mindennel eddig.

márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
40vagyok 23 ev szakmai gyakorlattal, a fönökömmel hetente 1-2x beszelek telefonon, szemelyesen max evi 2x. Nem baszogat senki, nincs diplomäm viszont a räm bizott melot 100%osan elvegzem. Ha keveslem a fizum akkor leülök a fönökömmel alkudozni evente 1x, ha nem jutunk kompromisszumra akkor megyek toväbb es nem a GYIKet sirom tele, hogy jaj de rossz is nekem 2 ev gyakorlattal a hätam mögött...
márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
#11: Magadfajta biztos a munka hőse lehet!
márc. 19. 17:20
 16/22 A kérdező kommentje:
#14: Köszi, de senkit nem érdekel, hogy te féltékeny és azt főleg nem kérdezte senki hány éves. 40 évesen is lehetsz egy munkagépre való senki, 23 év "szakmai gyakorlattal". Undorító volt ezt olvasni.
márc. 19. 17:42
 17/22 A kérdező kommentje:
#12: Bedobhatom, csak senki nem fogja elhinni, mivel semmilyen papírt nem láttak tőlem ezzel kapcsolatban.
márc. 19. 17:44
 18/22 anonim ***** válasza:
66%
Hülyéskedtem.
márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
40%

"Dobd be te is hogy van 3 gyerek xd Ja hogy pasi vagy"


Mert pasiként nem lehet bármennyi gyereke? :D


Putyinnak is van vagy százötven, legalább...

márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

STÁTUSZ UPDATE:


Remélem örülnek akik itt pattogtak, hogy hogyan mer egy 25 éves jobb bánásmódban/fizetésben gondolkodni! Ma jelentették be hogy velem együtt 60 embert leépítenek! Lehet röhögni a markotokban a CNC gép mellett a gyárban! Megnézném a fejeteket, ha a helyemben lennének!

márc. 21. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!