Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek milyen a kapcsolata a...

Kinek milyen a kapcsolata a főnökével?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy mivel fiatal vagyok, ezért engem b*szogatnak a legtöbbet és egy csomó túlórám is van. Más is tapasztal hasonlót? Van hogy 30 perc is elmegy azzal, hogy chaten írogat nekem, ahelyett, hogy betenne egy meetinget és szóban megbeszélnénk az adott dolgot. Más gondok is vannak, pl Cafeteriát se kaptam még meg, illetve nem vagyok benne 100%-ig biztos hogy bruttó 500K jónak számít, amennyiben elmúltál már 25 éves. Irodai munkahelyről lenne szó, diplomás vagyok. Nem érezem úgy, hogy megbecsülnék a kemény munkámat. Igazából alig várom, hogy váltsak.

márc. 18. 18:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
46%

Én nem rajtad vagy a helyzeteden röhögök, én már hónap eleje óta munkanélküli vagyok és (vállalható) állást keresek.

Aztán kb ez van...

[link]

Egy sima raktárosi munkára 18-an jelentkeznek az első napon...


Feleségem már három hónapja melózik egyedül adminisztrációban havi 250 ezerért, mert csak folyamatosan hülyítik az embereket. Már kettőt betanított, két hét múlva leléptek.


Három éve van a cégnél évente egy tizest emeltek neki azaz összesen 30 ezret amióta ott dolgozik, és hegyekben áll a papírmunka, ami nélkül NINCS kiszállítás, sem gyártás az üzemben, de azért meg nem becsülnék.


Ez megy Budapesten.

márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
46%
Jön pest megyére a borsodi mentalitás, mostmár üzleti szinten is.
márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!