Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki egyedül él nincs családja...

Aki egyedül él nincs családja az nem dolgozhat? nem lehet keresete? mert nehogy már jobb legyen neki mint a családosoknak sajnos!!! 53 éve snő

Figyelt kérdés
márc. 21. 10:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
A munkáltatóknak munkaerő kell, és nem érdekli őket a dolgozó élete, körülményei stb.
márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, melyik törvény tiltja?
márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Grizesteszta válasza:
96%
Egy 53 éves egyedülállót jobban felvesznek bárhová, mint egy 53 éves családosat....( túlóra, rendkívüli munka, stb...) Az más kérdés, hogy egy 53 éves nőt ( bármilyen családi állapotban) kevésbé vesznek fel bárhová, mint egy 35 éves nőt, bármilyen családi állapotban.
márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Elképzelem a vázolt szituációt...


Állásinterjú:

(I) interjúztató

(Á) álláskereső


I - van releváns tapasztalata/végzettsége?

Á - igen, van.

I - képes ellátni az adott munkát?

Á - igen.

I - mikor tudna kezdeni?

Á - azonnal.

I - rendben, fel van vé......., várjunk csak, önnek nincs csládja, sajnos így nem dolgozhat.

márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
A munkáltatót egyáltalán nem érdekli, hogy milyen családi állapotod és anyagi körülmények között élsz, ő nekik csak egy rabszolga kell a munkára aki elvégzi.
márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire értelmezhetetlen kérdést talán még sosem olvastam itt. Mégis, mire akarsz kilyukadni??? Miért ne dolgozhatna? És ha nem dolgozna, miből élne, főleg, ha senkije nincs. Nem értem.
márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az más kérdés, hogy egy 53 éves nőt ( bármilyen családi állapotban) kevésbé vesznek fel bárhová, mint egy 35 éves nőt, bármilyen családi állapotban."


Mondjuk én pont fordíva gondoltam volna. A 35 még nagyobb eséllyes szülhet, és ugye ez a rémálma a munkaadóknak.

márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyedi probléma, hogy nem vesznek fel. Nem a korodhoz van köze. Én be se írtam a családot az önéletrajzba. Utána csodálkoztak. De mivel kamaszok a gyerekek, nem kell velük táppénzre menni, nem is lehet.
márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Szeretném megkérdezni, közmunkára jelentkeztél?
márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne dolgozhatna? Pár évvel vagyok nálad fiatalabb, szintén egyedülálló nő, de engem emiatt pont a munkaerőpiacon sosem ért még hátrányos megkülönböztetés.
márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!