Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem találok munkát?

Miért nem találok munkát?

Figyelt kérdés
Tavaly tavasz óta keresek munkát mint pálya kezdő. Grafikusi végzettségem van, de már feladtam hogy elhelyezkedem benne visszont sehova máshova se vesznek fel, pedig nagyon sok diák munkás tapasztalatom van. Állásinterjúra, ha behívnak mindig probléma, hogy nő vagyok meghogy fiatal vagyok és nincs tapasztalatom. Nagyon kellene a pénz mert albérletben lakunk, de egyszerűen még gyári munkára se vesznek fel. Mit tudok tenni ilyenkor? Be voltam jelentve munka nélkülinek, de onnan se jeleztek vissza.Csongrád megye.

márc. 21. 13:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne valódi? 😅 Szerintem szerencsén múlik, ha valakinek azonnal sikerül munkát találni. Meg az se m1 melyik megyében keres. A többieknek köszönöm a választ.
márc. 21. 14:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha most nem találsz mi lesz később?
márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöllek, sorstárs! Én lehet hogy külföldre megyek. Nem biztos hogy veled van a probléma egyébként... [link]
márc. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!