Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmat tanuljak ki?

Milyen szakmat tanuljak ki?

Figyelt kérdés

Felnottkent.


Konyveloi jott fel, meg nem vetettem el, de ha mar valamit elkezdek, lehetne igazabol mas is akar


Mik vannak meg amit par honap alatt el lehet vegezni?


márc. 24. 21:12
1 2
 11/15 anonim válasza:
60%
Mi érdekel? Az alapján érdemes választani.
ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Könyvelő nem is lehetsz egyből csak három év "gyakornokoskodás" után ami az iskolán felül van és a szakvizsga feltétele!
ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11 (te dilo vagy)


Engem az űrsikló vezetés érdekel!

Hova felvételizzek? 😂👌🏻

ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

13

Elnézést, de kérem te is add meg a tiszteletet. A kérdezőnek válaszoltam.

Ha valakit az ízületek egészsége érdekel, szívesen foglalkozna vele nyilván ortopédus lesz nagyobb eséllyel, és nem műkörmös.

Amit rólam írtál tisztelettel visszautasítom.

ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Magyarországon inkább lesz munkanélküli, amennyiben csak álmokat kerget, a Tisztelettel meg nem lehet járulékot fizetni, ahogy villanyszámlát se!


Kőkemény szivattyú van meg élőskődés állami szinten is, nemhogy a magánszektorban...

ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!