Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskereső portálok, közvetít...

Álláskereső portálok, közvetítő irodák vagy random besétálás cégekhez? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
márc. 30. 09:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Proffessionról semmi visszajelzést nem kapok.
márc. 30. 09:55
 2/11 anonim ***** válasza:
MI lenne ha együtt csinálnád a hármat, hm?
márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs rá időm munka mellett.
márc. 30. 10:20
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Random besétálsz már nem opcio, portás bizti ör azt sem tudja mi van.
márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy váltottam most munka mellett, hogy nem nagyon volt mögötte komoly tervezést. Valahol csak úgy futólag láttam a cég hirdetését a neten. De után mikor kerestem már nem találtam meg. Felkerestem a hivatalos karrierportáljukat, ott jelentkeztem. Behívtak interjúzni, utána jeleztek, hogy aktuális-e számomra a munka, hamarosan kezdek náluk.
márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Random besétálsz már nem opcio? miért nem? adsz egy önéletrajzot az őrnek, ő meg továbbitja vagy épp a recepcióra..
márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az mondjuk segítene, ha leírnád mi a foglalkozásod, nem mindegy hogy gépbeállító vagy, könyvelő, agrármérnök vagy autószerelő :D


A profession.hu-n amúgy szerintem valami gond van. Az előző két melóm is onnan szereztem, illetve a feleségem is, de most január februárban jelentkeztem 10-15 helyre, és semmilyen válasz nem érkezett, ami nagyon fura. Képzett, keresett banki szakember vagyok mélyebb it tudással, külföldön szerzett diplomával, a LinkedIn-en heti 2-3 megkeresést kapok most is, nem előadni akarom magam, de olyan nincs, hogy jelentkezek 15 helyre és egy sem jelez vissza, ott nem velem van a gond, ráadásul máshonnan is ezt hallom.

márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is azt olvastam itt múltkor hogy a prof ról semmit nem írtak vissza.
márc. 30. 11:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Irodai idminisztrátor vagyok.
márc. 30. 11:24
 10/11 anonim ***** válasza:
érdemes lenne akkor esetleg egy linkedin-t is csinálni, főleg ha beszélsz nyelvet és valami multi játszana, de anélkül is tán. picit melós, mert hogy jól működjön, kellenek ismerősök, olyan mint egy Facebook kb, de nekem pl nagyon megérte, most kaptam egy állást onnan 40%-al magasabb bérért, mondanom sem kell, örülök mint majom a farkának
márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!